Cvicim ale priberam

Príspevok v téme: Cvicim ale priberam
ivca88

Ahojte, uz je to vyse tyzdna co som zacala chodit do posilnovne pravidelne. za ten vyse tyzden som tam bola asi 4-5krat a cvicila som cca hodinku vzdy. dnes som sa postavila na vahu s tym ze uvidim nejaky ubytok a skoro som odpadla ked som uvidela ze mam asi o 2 kila viac ako predtym...ako je toto mozneee??? clovek zacne cvicit aby schudol a docielila som tym len to ze mam o 2kila viac...a to som sa nijak extra neprezierala ten tyzden ani nic take...neviete kde robim chybu? :( som z toho nestastna :(

ch.poradkyna

pri chudnuti sa nevazit le merat!vaha moze byt vysia lebo mas v tele viacej zadrzanej vody, alebo cvicis, alebo si nevyrazdnena, najedena, napita...

treba sa pomerat pred chudnutim a po mesiaci zae a urcite uvidis vysledky ked dodrzis stravovanie a cvicenie minimalne 3 krat do tyzdna 45 min.

nove oblecenie si nebudes kupovat podla toho co ukazuje vaha ale podla toho co ukaze meter

ivca88

ved jasnacka ze som nekacala ziadne zazraky ze sa postavim na vahu a bude tam o 5kil menej alebo nieco podobne...viem ze to trva dlhsie kym sa telo nastartuje na chudnutie...ale isto som necakala ze tam uvidim ze mam o 2kila viac...
jasne po cviceni sa citim vzdy super, bavi ma to a citim sa tak fajn ze som pre seba cosi urobila...radsej sa uz nebudem vazit lebo zistim ze za tyzden priberem dalsich 5kil :D

VincentV

ivca88: vždy sa váž v tú istú dobu raz týždenne(napr. vždy ráno), tie dva kila mohli byť sposobené tým, že si sa s prepáčením vážila nevysratá a predtým vysratá.Očividne robíš všetky klasické chyby začiatočníkov, čakáš toho priveľa v príliš krátkej dobe., tvoje telo si na záťaž najprv musí zvyknúť, až potom začne chudnúť, po piatich dňoch v posilke nato nemá dovod.

doubledog

kludne mozes pribrat 2 kila za 10 dni, telo reaguje na cvicenie so zatazou naberanim
citis sa vdaka cviceniu lepsie?

ivca88

no cvicievam tak ze zacinam na pase asi 2Ominut potom steper 10minut potom taky ten orbitrek ci jak sa to vola co sa tam tak tiez nohami beha to tiez tak 5-10minut...potom tie rozne stroje na ruky,nohy,brucho urobim zopar opakovani...a potom vacsinou este koncim zas na pase alebo niecom takom...a stravu som si zatial nijak neupravila...stravovala som sa uplne normalne ako vzdy...ale to sa mi nikdy nestalo aby som za dakych 10dni pribrala 2kila...tak to musi byt jedine tym cvicenim alebo ja neviem...na internete som nasla nejyk clanok ze ked sa zacne cvicit tak sa aj na vahe pribere lebo sa naberaju svaly a tie su tazsie ako tuk...tak ze sa nema vazit ale merat...ale aj tak myslite ze je mozne pribrat cvicenim 2kila za dakych 5krat co som v tej posilnovni bola???

zafirka

a pribrala si iba na vahe, alebo aj v objeme??? lebo je normalne, ze ked zacnes pravidelne cvicit, ze najprv na vahe priberes, pretoze sa ti robia svaly, ale na objeme by si mala chudnut, takze skus sa radsej odmerat.