Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?

Príspevok v téme: Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?
Letti

Ahojte,
Som rok a pol vydata za muza s ktorym som chodila 6 rokov v podstate som stastna mam co si zaziadam manzel je spravny chlap na vsetkom sa vieme dohodnut rozumieme si...problem je v tom ze mame rodinneho priatela a ja som do neho uplne paf :-( sto krat som si hovorila ze je to blbost ved mam muza ktory je super a mala by som byt vdacna a spokojna ...ale mali ste uz niekedy pocit ze napriek tomu sa to ´´proste neda´´ ked ho vidim chcem k nemu skocit a pomilovat ho viem,som hrozna , on o tom viem zdoverila som sa mu no on ma nevyjasneny vzta s byvalou ale vidim a citim ze ma chce proste to clovek vyciti a viac krat mi povedal ze sa mu velmi pacim ze keby som nebola vydata tak nevaha ale pozera na manzela a na mna nechce mi znicit zivot .... prosim poradte mi ak sa to niekomu z vas stalo ja citim ze on je ten moj pravy moja velka laska dokonca by som bola schopna ist s nim len na jednu noc ale zazit ten pocit .... som skazena??!! :-(((

Cambel

Ty š.t.e.t.k.a peniaze sú ti dobré a penis manžela ti už nechutí??? sa zamysli Letti!!!
Letí, letí puk do Lacových rúk! :)

adika23

letti...ak sa aj rozvedieš,po pár mesiacoch zamilovanost vyprchá a ty začneš bližšie spoznavat svoju novu lasku,no može sa stat že budes sklamana ak ho spoznaš...a čo bude potom? začneš mysliet na manžela a lutovat ako ti s nim bolo fajn.mne sa to stalo taktiež,no naštastie som sa nestihla rozviest,pretože ak zamilovanost vyprchala,začala som ho spoznavat...vratit čas...teraz lutujem že som ho spoznala...nehovoriac o tom že som pre neho chcela opustit manžela

sisa72

Chcela by som mat tvoje problémy... ak nevieš čo s tým tak sa zdôver svojmu manželovi a prestante sa s nim stretávat..ved stat sa môže hocičo...sprav to skôr než si rozbiješ svoj vztah s manželom...