Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?

Príspevok v téme: Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?
Letti

Ahojte,
Som rok a pol vydata za muza s ktorym som chodila 6 rokov v podstate som stastna mam co si zaziadam manzel je spravny chlap na vsetkom sa vieme dohodnut rozumieme si...problem je v tom ze mame rodinneho priatela a ja som do neho uplne paf :-( sto krat som si hovorila ze je to blbost ved mam muza ktory je super a mala by som byt vdacna a spokojna ...ale mali ste uz niekedy pocit ze napriek tomu sa to ´´proste neda´´ ked ho vidim chcem k nemu skocit a pomilovat ho viem,som hrozna , on o tom viem zdoverila som sa mu no on ma nevyjasneny vzta s byvalou ale vidim a citim ze ma chce proste to clovek vyciti a viac krat mi povedal ze sa mu velmi pacim ze keby som nebola vydata tak nevaha ale pozera na manzela a na mna nechce mi znicit zivot .... prosim poradte mi ak sa to niekomu z vas stalo ja citim ze on je ten moj pravy moja velka laska dokonca by som bola schopna ist s nim len na jednu noc ale zazit ten pocit .... som skazena??!! :-(((

babenka1

ja by som to povedala asi takto: zamilovanosť a láska sa kontrolovať nedajú. Proste to príde a tie city sa ovplyvniť nedajú. Ale naše telo áno, človek naozaj nie je zviera a dokáže si povedať, "proste nie, túto hranicu neprekročím". Ak je trápenie kvôli nešťastnej láske príliš veľké, tak radšej treba ukončiť už existujúci vzťah a až potom sa vrhnúť do druhého. Lebo nevera vie veľmi ublížiť a nielen tomu podvedenému, ale aj tomu, kto je neverný.

egresko

Ano to som napisal, a to co si napisala ty bolo straw man fallacy.

Ja to dokazem bezne, castokrat ta proste zena ohuru, paci sa ti , pritahuje, aj ked ja osobne slova ako laska nepouzivam, keby som sa nevedel kontrolovat tak by som nemal ziadne zabrany priatelku podviest. A ty to dokazes tiez len treba chciet.

long island

Egresko, ja len este jednu vec Napisal si, ze dokazes kontrolovat svoje pocity, cize aj lasku a zamilovanost. Ja som asi naozaj zviera, lebo ja sa neviem rozhonut zamilovat alebo odmilovat sa len tak na povel v mojom mozgu.

(tvoj prispevok 11:26 vcera: "...samzorejme ze mozes rozkazat ci budes zalubena alebo nie...")

egresko

Long island

Straw man fallacy, nic viac a nic menej.

Ja v poodstate lutujem ludi ktory nevedia svoje pudy kontrolovat. Od zvierat sa zda sa lisia len tym ze si jazykom necistia genitalie.

Fallo

vacsinou na nic :)))
kto je tu bez hriechu nech hodi do obrazovky kamen :))
Netvarme sa tu vsetci akoby sa nas tato tema netykala....
Kazdy spoznal lasku...ja osobne v druhej triede na zakladnej :)
mam preto stale mysliet na nu??? :)
nie....casom to ochladlo a presiel som este vela a takych lasok bolo az az a o kazdej som si myslel...je to ta prava.....
Laska nema koniec......clovek musi asi dospiet,kedy si povie dost!!!
a ak to nedokaze...bude trpiet stale.

livia56

Keď je koze dobre, ide tancovať na ľad...

Nemyslím to v zlom, ale občas netreba vymýšľať, ale uspokojiť sa s tým, čo máme.