Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?

Príspevok v téme: Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?
Letti

Ahojte,
Som rok a pol vydata za muza s ktorym som chodila 6 rokov v podstate som stastna mam co si zaziadam manzel je spravny chlap na vsetkom sa vieme dohodnut rozumieme si...problem je v tom ze mame rodinneho priatela a ja som do neho uplne paf :-( sto krat som si hovorila ze je to blbost ved mam muza ktory je super a mala by som byt vdacna a spokojna ...ale mali ste uz niekedy pocit ze napriek tomu sa to ´´proste neda´´ ked ho vidim chcem k nemu skocit a pomilovat ho viem,som hrozna , on o tom viem zdoverila som sa mu no on ma nevyjasneny vzta s byvalou ale vidim a citim ze ma chce proste to clovek vyciti a viac krat mi povedal ze sa mu velmi pacim ze keby som nebola vydata tak nevaha ale pozera na manzela a na mna nechce mi znicit zivot .... prosim poradte mi ak sa to niekomu z vas stalo ja citim ze on je ten moj pravy moja velka laska dokonca by som bola schopna ist s nim len na jednu noc ale zazit ten pocit .... som skazena??!! :-(((

Fallo

lond island-
no preto umieraju od hladu,lebo to vedia ovplivniť :)
Si povedia .,ze nie su hladny...a ani nevedia preco umru :)

lubbo

Fallo

bolo to samozrejme myslene ironicky...asi som tam mal hodit nejakeho smajlika...tym co som napisal som chcel mozno zvyraznit absurditu tej "rady"

long island

jajka, ano, ale egresko vie ovplivnit svoje telo a napisal, ze aj hlad :) tak potom nechapem, preco to neurobime vsetci, ked je to take proste