Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?

Príspevok v téme: Som vydata a zblaznena do naj kamosa som blazon!?
Letti

Ahojte,
Som rok a pol vydata za muza s ktorym som chodila 6 rokov v podstate som stastna mam co si zaziadam manzel je spravny chlap na vsetkom sa vieme dohodnut rozumieme si...problem je v tom ze mame rodinneho priatela a ja som do neho uplne paf :-( sto krat som si hovorila ze je to blbost ved mam muza ktory je super a mala by som byt vdacna a spokojna ...ale mali ste uz niekedy pocit ze napriek tomu sa to ´´proste neda´´ ked ho vidim chcem k nemu skocit a pomilovat ho viem,som hrozna , on o tom viem zdoverila som sa mu no on ma nevyjasneny vzta s byvalou ale vidim a citim ze ma chce proste to clovek vyciti a viac krat mi povedal ze sa mu velmi pacim ze keby som nebola vydata tak nevaha ale pozera na manzela a na mna nechce mi znicit zivot .... prosim poradte mi ak sa to niekomu z vas stalo ja citim ze on je ten moj pravy moja velka laska dokonca by som bola schopna ist s nim len na jednu noc ale zazit ten pocit .... som skazena??!! :-(((

long island

letti> nie si skazena ani chora ani nic zle :) si podla vsetkych nemoralna (no comment k posratej moralke), ale si clovek s citmi a nemas sa za co hanbit. Mnohi sa biju do hrude, ze im by sa to nestalo, ze to iba spinam sa stava, ale mozes ovplinit pritazlivost a rozkazat si, ci budes alebo nebudes zalubena?? Odpovedz si.
Nechaj vztah medzi tebou a kamaratom plynut, co sa ma stat sa stane. No aby si bola ferova, tak by som ti odporucala byt uprimna teda nie len k sebe, ale aj k tvojmu manzelovi. On by sa mohol citit vyluceny z tvojho zivota, ked mu budes taketo veci tajit. Navrhni mu napr aj odmenu, ze ty mu ponuknes nejaku kamaratku (do trojky napr). Na to by mnoho muzov pristupilo :)

babenka1

Vykašli sa na to. V prvom rade, máš manžela, podľa vlastných slov je skvelý, nezahoď tie roky s ním kvôli vášni! Neviem či ti toto pomôže, ale prišlo by sa na to, ste rodinní priatelia, navštevujete sa, to nie je ako tajný vzťah s niekým cudzím. Niekto na to určite príde alebo dokonca aj dotyčný to raz môže prezradiť (napríklad keď sa pohádate). Váž si to čo máš.

makara

Letti
myslím, že tým sa tvoj "problém" nevyrieši. To nie je o ňom, ale o tebe. Jeho od seba odlúčiš (aj od manžela a v konečnom dôsledku tým bude trpieť on - stratí kamoša), ale môže sa ti to stať znova s niekým iným. Je to o tebe, o tvojich pocitoch, citoch, postoji, živote...

Letti

makara

Dakujem zo srdiecka za tvoje rady uplne s tebou suhlasim a myslim si ze bude najlepsie ´´kamosa´´ odpisat povedat rovno co sa deje vo mne aby som mala pokoj v dusi a nestretnut sa s nim nikdy

makara

Letti
ako tak čítam, tak si si už vlastne rozhodnutá...
Nikto ti nezakazuje podviesť manžela, je to na tebe. Otázne však je, či je to len tvoj chvíľkový ošiaľ kvôli sexu alebo sa ti páči celkovo (povahovo) a či ti tých "7 sekúnd" stojí na rozvrad manželstva. Ale možno máš benevolentného manžela a všetko bude odpustené...
Z vlastnej skúsenosti viem, že tieto pocity (že sa počas manželstva "zaľúbiš") sa dajú potlačiť. Vlastne ja som ich ani nemusela potláčať, pretože dobre viem, čo vo svojom manželovi mám. A žiadny iný chlap by mi nestál za tú chvíľkovú radosť.

jajka001_

ked ti povedal uz pred svadbou ten kamos, ze nema zaujem, tak nema zaujem, a vobec, co je to za kamosa, ked ta takto dalej namotava, naivka jedna, to nema chrbtovu kost? spravny kamos take veci nerobi. ale lutujem tvojho manzela ked uz teraz vahas, asi vam to dlho nevydrzi. radsej sa rozved kym nemate deti.

Letti

makara

ano som si toho vedoma,nikdy by mi nenapadlo ze sa to stane mne , pred svadbou som sa priznala a poedala si dost nebudem ho riesit naco .... ale je to silnejsie nez ja ja sama som prosti podvadzaniu a predsa sa mi to deje :-(

makara

Letti
sama teraz vidíš, že si pre manželský vzťah nezrelá. Chápem, že sa ti "kamoš" páči, ale naozaj nerozumiem tvojmu zmýšľaniu. Dokonca, keď si isté city k nemu pociťovala už pred svadbou (pôvodne som bola v tom, že počas manželstva). Tak ako som uviedla, je to na tebe. Ale následky si tiež budeš musieť pretrpieť ty.