smrkanie

Príspevok v téme: smrkanie
mato2222

chcem sa opytat moja mama ma problemy zo soplami ktore ma uz niekolko rokov a stale smrka a uz sa jej aj zapchava nos tsk smrks ak ked vydychuje je to neprijemne optazuje to ludi ale nechce si to pripustit chcel by som sa opytat ako tento problem vyriesit je to asi nieco s mandlami ... ale malo by sa to dat vyliecit??

eo

mato2222
poradila by som pre mamu vyplachovanie nosa s SinuCleanse aj zo Zinkom po niekolkych pouzitiach sa jej bude lepsie dychat.Pozri si biozdravie.sk na Sinus Cleanse vela stastia

AdamKrt

Moze to byt nejaky chronicky zapal nosnych dutin. Nebola vobec na ziadnom vysetreni, ci nema nejaky vir, helicobacter, ci nieco podobneho ?

Inac ja mam to iste a lekar mi povedal, ze mam posunutu nosnu prepazku. Nejako sa mi podarilo zlomit si nos a ani som o tom nevedel, ze je to zlomene. Takto to trochu drazi nos a od toho su hlieny. Riesenim vtedy je - dolamat nos a nechat to zrast znovu.

Idealne je, keby navstivila lekara a uvidi, co jej jej. Potom si moze liecit zdravie roznymi sposobmi - ci doplnkami, bylinkami, alebo liekmi, ak jej budu fungovat.