Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odtrhol som si zmanienko!

AdamKrt

No, mne ked sa zatrhlo znamienko, tak ma obvodna poslala za dermatologickou a ta povedala, ze to netreba vobec von. Predpisala mi nejaku dezinfekcnu vodicku, ktora vysusovala a masticku na pomazanie a ono sa to tak nejak vstrebalo z vacsej casti do vnutra. Popri tom som si dal odstranit aj ine znamienka a uz je to 1,5 roka od vtedy a este sa vlacim po chirurgii, co urobi par znamienok a objedna ma o tak o 4 mesiace znovu...

znamienocka

Na 100% zajdi za lekarom. najlepsie bude vybrat ho a mas pokoj. Mojmu synovi sa stalo to iste, mal ho nad hornou perou a lekarka ho okamzite dala odstranit. A teraz ma pokoj.

znamienkacka

ja som mala take vacsie na boku presne na urovni nohavic.a stale ked som sa obliekala takk som on zavadila,az raz som ho zoskriabla do poloice.zlakla som sa tak som si to rychlo prelepila leukoplastom a sla za plastickym chirurgom nech mi to vyberie.vybral,poslal na onko rozbor a vsetko okej.a za plastickym preto, lebo kozni lekari vraj nechavaju jazvy ako hrable.nevem,len som to pocula

Deeeee

Stalo sa mi presne to co tebe, ked som sa rano zobudila zistila som, ze mam rozskrabnute znamienko na pleci, letela som ku koznej, ta ma hodila rovno na chirurgiu a znamienko slo prec, za 10 dni som bola fit a bez obav co z toho bude, uz na druhy den som sla v poho do prace...

:)

Urcite zajdi koznej.Ja som si znamienko nechtiac ziletkou odrezala,krvacalo mi to vyse hodiny,ziadny zapal sa nastastie nevytvoril.Kozna ma poslala na posudok na onkologiu,takze mam aspon istotu ze je vsetko v poriadku!

ojka

no to , že to nemáš zapalene ani nič, ešte neznamená, že ho máš v poriadku, však pre pokoj v duši chod s tym ku kožnej, ta ti ho skontroluje a budeš vedieť, ... Tak ja na tvojom mieste by som si ho šla dat radšej skontrolovať. (:

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odtrhol som si zmanienko! - Fórum - ZDRAVIE.sk