Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chcel mna,vydala som sa tak chce sestru !!!

Príspevok v téme: chcel mna,vydala som sa tak chce sestru !!!
HankaK

caute

Moj problem spociva v tom,ze som bola zamilovana beznadejne do jedneho mladika on do mna tiez velmi sme sa vzajomne pritahovali no nakoniec to skoncilo tak,ze som sa vratila k byvaleu vzali sme sa a sme stastni.No stalo sa to,ze mladik sa zaujima o moju sestru uplne ma to privadza do sialenstva pretoze sestra nevie o nicom a on je taky ani neviem nazvat ci pokritec alebo co je to zac proste ide po mojej sestre a ked sme s manzelom na nejakej akcii a pridruzia sa aj kamarati samozrejme aj moja sestra a mladik tiez ,pre mna je to uplne zly pocit vracaju sa mi spomienky a som z toho nervozna a sklamana ako to moze robit predsa aj ked mame vyriesenu minulost no v ludoch spomienky ostavaju nie? a on o tom vie ze som ho milovala a stale som k nemu bola uprimna je pravda ze po mne tuzil ale nikdy sme to spolu neskusili no minulost mame vyriesenu tak preco to robi??? co mam robit? poradte ...

slobodna

Inak toto je celkom vtipná situácia, vyznieva dosť vtipne. Presne tak, ak máš vyriešenú minulosť, tak neviem, prečo ťa to tak trápi. Musíš si položiť otázku- Trápi ma to kvôli mne samej?- Naozaj to mám vyriešené? Alebo ťa to trápi kvôli tvojej sestre? Žiarliš? Neviem, prečo by si sestre nemohla povedať pravdu. Dôvodov, prečo to chlapec robí môže byť viacero. Možno ti chce byť na blízku, možno má naozaj záujem o tvoju sestru. Niekedy tak veľmi túžime po niekom a nemôžme ho mať, že nám skrsne v hlave taký bláznivý nápad, že ak nemôžme mať originál, uspokojíme sa aj s náhradou. No človek sa potom cíti oveľa oveľa horšie a ublíži nie iba sebe ale aj tej "náhrade", ktorá nemá o jeho nečestných úmysloch ani tušenie. Každopádne by som neriešila úmysly toho chlapca ale porozprávala sa otvorene so sestrou a nech si to potom ona vyrieši s ním- o čo tam ide.

Deeeee

pozri ak mas vyriesenu minulost tak by ta to nemao trapit...iba ak by si stale uvazovala o tom co by bolo keby... a ked to mas vyriesene tak to nechaj plavat usetris starosti sebe aj manzelovi a sestre by som nieco naznacila, ale v podstate to nechala na nu

essie

To ze je pokrytec, je mozno iba tvoj nazor. Preco nim je? Mozno by aj on povedal o tebe to iste. Nemyslis?
Ved ty si ho predsa opustila a vratila s k BYVALEMU (nie k inemu, k BYVALEMU). to tiez o niecom znaci. Tak ich nechaj, a nemiesaj sa im do zivota. Ona s nim ma byt stastna a nie ty. Tak im daj pokoj a neprud zlu krv!!

rita23

ja si myslim, ze on sa s vasim spolocnym vztahom uz davno vyrovnal, a ty len zavidis sestre, ze ona ma toho, ktoreho si mala ty, ale si sa rozhodla pre druheho. Lubis svojho manzela? Tak potom s nim budes stastna aj nav miestach, kde budes v spolocnosti aj svojho byvaleho. Myslim si, ze ziarlis na sestru.

babenka1

Ty si už svoje šťastie našla, tak prečo ho nedopraješ jemu? Myslíš si, že to robí, aby ťa provokoval? Podľa mňa sa svet netočí okolo teba, len preto, že ťa kedysi miloval, to neznamená, že ťa miluje stále a že teraz nemôže mať rád tvoju sestru. Ak si myslíš, že by to mala vedieť - povedz jej to. Len si daj pozor, aby sa to neobrátilo voči tebe, lebo ak sa o tom dozvie tvoj manžel, môže si myslieť, že ešte stále toho druhého miluješ a preto chceš, aby s ňou nebol.

tutuna

To potom meni celu situaciu, mozno si mylsi, ze ak bude v rodine, bude blizsie k tebe a moct ta este viac provokovat. Niektori ludia sa proste vyzivaju v tom, ked inych trapia.

papaja

ja poznam jedneho chalana kt.chodil najskor s jednou sestrou a po rozchode s druhou,teraz maju spolu aj male,ta prva byva v tej istej dedine a vsetci si spokojne nazivaju
skus sa spytat toho chlapa o co mu ide,takto to tazko riesit ked nevies,ake ma zamery

tutuna

Ak som to dobre pochopila, ty mas manzela a k tomu chces aj byvaleho, ze sa nehanbis. Musis sa s tym zmierit a byt rada, ze mas partnera, co by som ja za to dala, mne sa nedari nikoho zbalit.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chcel mna,vydala som sa tak chce sestru !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk