Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Notebook alebo počítač?

Príspevok v téme: Notebook alebo počítač?
stanka_

Ahojte neviem sa rozhodnúť, či mi stači iba notebook alebo by som si mala kupiť normalny počítač. Vlastne notebook je to isté nie? Iba je prenosný a ak ho budem mať stale v el.zasuvke tak to splní tie iste funkcie ako počitač?
načo mať zbytočne vedla stola alebo v stoliku tu velku bednu (počitač)keď nemusim čo vy na to? Mate niekto iba notebook a robite na nom všetko? Aj napalovanie, pisanie textov ...? splní to tu istu funkciu ako počitač?
A s akým monitorom je lepši notebook s lesklým, alebo matným?

pre stanku

ak planujes mat pocitac viac-menej doma zapojeny do siete, tak sa ti viac oplati kupit si klasicke PC. inak otazka ci sa oplati viac notebook alebo pc je dost otazna. zalezi na tom, co od toho ocakavas, co potrebujes.

mary-anne

doma my mame pocitac klasicky, ale nedavno si sestra kupila HP Compaq a zatial vsetko klape , ako ma :) a je nadherny) a ta grafika! ze waw! :))

cajik

Ano, jasne ze sa to da prepnut. Ale nabita baterka sa kazi, ak je stale v notebooku. Ved ani mobil si nenechavate v nabijacke cele dni !!!

stanka_

Ja som ešte počula aj to, že ak je stale v elektrike tak sa da baterka nejako "vypnuť" alebo prepnuť z baterky na elektriku takže sa baterka nečerpa iba elektrika. No tak nejak ale ja sa na to potom spýtam radšej v predajni.

cajik

Ludia, ked je baterka uz NABITA,nema sa nechavat v notebooku ked ja zaroven napojeny aj do elektrickej siete. Neviem z akeho dovodu, lebo nie som na to odbornik, ale je to proste fakt. Ak neverite, spytajte sa v predajni. Ked sa nechava nabita baterka v notebooku zaroven s elektrinou,tak sa kazi a po case vam nevydzi notebook ficat iba na baterke ani 5 minut, ako sa to stalo mojmu kamaratovi. ;)

KristinaK

K tomu nabijaniu: co je dobre pre baterku,ak si ho budem vytahovat z elekt,alebo mozem mat stale zapojenu v elekt.? To som este nepocula,ze si mam vybrat baterku. Vy to ako robite?

stanka_

Možno raz zmiznu z predaja počitače uple a budu iba notebooky :-) Veď je to uplne teda podla mna zbytočne mať vedla seba tu velku bednu (počitač), kamoške to huči jak vysavač :-), keď možme mať na stole ten maly noteboook a ja to to iste a aj lepšie. A jedna vyhoda je, že sa to da zavrieť a nemusim mať strach že mi niekto keď pride na navštevu poškrka monitor :-) No nie?

smejko0055

Ja mám Asus a keby som si mala ešte raz kúpiť, tak jednoznačne notebook. S ním môžem pracovať v škole, v práci, na posteli, pri telke. Zase počítač nepremiestníš. Takže jednoznačne Notebook.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Notebook alebo počítač? - Fórum - ZDRAVIE.sk