Lyrica

kosc

Fuuj aké svinsvo by som nikdy nebrala. To je len oblbovačka a vôbec nepomáha, len škodí a spôsobuje závislosť!!!

Lubo_Lyrica

Ahojte, ja som bral Lyricu najprv 75mg X2 denne,potom zo 150 mg na 225 mg , a teraz 150 mg 2X denne.
Nežiaduce účinky žiadne, pri vysadzovaní postupne, učínok maximálny takže som spokojný.

lealea

Ja mam vysunute dve platnicky tlacia my na sedaci nerv je t neskutocna bolest lyrica my pomohla beriem ju uz stiri mesiace a postupne ma dala na nohy takze sa ju neboj brat pomaha .

Eva 1984

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať. Mne trpne pravá strana tváre. Nezistili mi nič, výsledky mám v poriadku...dnes som sa dočítala na internete o produktoch bylinných produktoch okg. Viete mi poradiť o čo ide?

lyra

Ja beriem len 1 x denne- rano, ale zato 300 mg, aby som vedela existovat. Bolia ma nohy, zatial neviem z coho. Beriem ju cca stvrty mesiac, som trocha "potocena" v hlave, ale aspon viem chodit! Zacinala som na 75 g a postupne som az takto. Inak sa pre bolest nedalo chodit.

devla

Užívam Lyricu 3 roky. Zo začiatku som nepociťovala úľavu. Mám ju predpísanú na krčovité bolesti nôh po operácii chrbtice. Po roku som zistila, že tie kŕčovité bolesti ustupujú. Teraz je to oveľa lepšie. Užívam 150 mg 2xdenne. V začiatkoch som mala tikovité pohyby v celom tele, časom to ustúpilo. Prajem veľa zdravia.

Štefan

Dobrý deň.
Srdečne pozdravujem,mám predpísanú Lyriku na neuropatickú bolesť v ľavej nohe a mám vysunutú platničku 8 mm. Už som skúšal kombinacie ako používať Lyriku množstvo a.p. Teraz mám 75 mg Lyricu,ale mi nepomáháhlavne na nohu,po akej dobe užívania by sa mohla zlepšiť,nech mi niekto poradí,kdo užíval Lyriku na neuropatickú bolesť. Už som skúšal plávať v roku 2010 asi 50 krát,bycigel,chôdza,ale stav sa nezlepšule. Lekár Doc. Benitín-teraz Ružinov-Bratislava-keď sa ho pýtam či nemá iný lepší liek dá hlavu dolu apokrčí ramenami,že nemá. Dal mi Cimbulku,ale tá je ešte horšia. Myslím si,že terapia plávanie,bycigel,chôdza v tom buem od jari pokračovať a vtedy je mi lepšie. Jem,veľa ovocia,zeleniny a manželka varí dietnú stravu. Prosím ešte ráz o rady čo robiť ešte pre zlepšenie stavu
Ostávam s pozdravom