Farbenie vlasov v tehotenstve

Príspevok v téme: Farbenie vlasov v tehotenstve
Lucy9

Ahojte, chcela by som od vás skúsenejších radu :-) som v 22. týždni tehotenstva, a chcela by som sa spýtať na farbenie vlasov. Pretože som si ich farbila na blond a teraz mám už asi 2 cm vyrastené moje tmavohnedé vlásky a vyzerá to dosť nepekne. Chcela by som si ich zafarbiť na hnedo, nejakým šamponom alebo hennou. Ale mám velký strach, že to ublíži malinkému. Tak sa pýtam vás či neviete o tom či to velmi škodí.
a ešte jedna vec by ma zaujímala, počula som, že by sme nemali jesť pomelo????????? že to niečo obsahuje....to snád nie, pretože ja ho velmi zbožnujem.... Dakujem za odpovede...

jajka001

v tehotenstve sa treba vyhybat chemikaliam , ale pochybujem ze kazda tehotna zena si nefarbi vlasy :) ja som si nefarbila ani predtym takze s tym som nemala problem. a nemyslim ze sampon by uskodil babatku. ved to nejde do tela.
pomelo, zrejme preto ze patri k citrusovym plodom, takym sa treba vyhybat v case dojčenia, v tehotenstve sa este tak obmedzovat nemusis. aspon ja o tom neviem ze by obsahovalo nejake škodliviny.