Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG-bakterie zodpovedne za vznik rakoviny hrubeho creva

RNG

triphala je stara mnohotisic rokov znama zmes s indickej mediciny(ayurveda) a sklada sa (moderna forma= vytazok)z vytazku z trpkych ovoci amla(amalaki), harada(haritaki) a behada(bhetaki)(embilica oficinalis, terminalia chebula a terminalia belerica).
Uz v staroegyptskej literature bol napr spominany belericky balzam.
Triphala ma silne cistiaci ucinok v crevach a podporuje spravnu crevnu floru.
To ma samozrejme potom odraz na celom tele a hromade procesov v tele.

RNG

triphalu kupujem z mnohych zdrojov, jedna z najlepsich znaciek je z Planetary Formulas od roznych predajcov , alebo velmi kvalitne vytazky ma Tattvasherbs.com

RNG

triphala je stara mnohotisic rokov znama zmes s indickej mediciny(ayurveda) a sklada sa (moderna forma= vytazok)z vytazku z trpkych ovoci amla(amalaki), harada(haritaki) a behada(bhetaki)(embilica oficinalis, terminalia chebula a terminalia belerica).
Uz v staroegyptskej literature bol napr spominany belericky balzam.
Triphala ma silne cistiaci ucinok v crevach a podporuje spravnu crevnu floru.
To ma samozrejme potom odraz na celom tele a hromade procesov v tele.

opakujem

dakujem RNG
ved prave, ked clovek musi obcas brat tie antibiotika! :(
ja som mavala pri nich hnacky, raz dokonca velmi dlho-2 mes aj s hlienom a krvou-pseudomembranozna kolitida po sirokospektralnych(odvtedy mi obcas este krvaca trosku-asi vnutorne hemoroidy)
nastastie uz teraz probiotika beriem dlhodobo-2,5 roka takmer denne a pri antibiotikach pridam aj 2krat za den aj po 2 kapsule,takze som hnacku nemala

RNG

opakujem, clostridium a bacteroides,su obe odolne proti antibiotikam, ale nase vlastne probiotika, pokial ich mame, vedia obe efektivne kontrolovat.
Problem s nimi nastane len pri pouzivani antibiotik, ktore znicia probioticku floru a dovola sa tymto a inym parazitnym kulturam rozmnozit. Preto je lepsie pouzivat take antimikrobialne latky, ktore sice potlacia rozne infekcie, ale neznicia nase probioticke kultury v crevach. A aj ked sa lekar rozhodne na antibiotika, treba brat o niekolko hodin neskor silne probioticke zmesy, aby sa creva spat zakultivovali(osadili) probiotikami.

opakujem

RNG este ta poprosim,z tych doplnkov co zvyknes spominat, co je take najucinejsie na vykynozenie-ci potlacenie tych bakterii v crevnom trakte okrem probiotik a vlakniny, kedze ako spominas ta Clostridium je je voci atb odolna. Treba preventivne uzivat GSE, ci ine antimikrobialne na to ucinkuje?Ktore

RNG

je plno bakterii,ktore pri dlhsom posobeni sposobujucom zapaly crevnych stien mozu priamo viest k vytvoreniu rakoviny criev.
Toxiny z viacerych su mutageny.Najznamejsia podla poslednych vyskumov je ETBF, tj jedna zo skupiny Bacteroides fragilis, bezna bakteria v crevach.
Niektore, ako napr Clostridium dificile su odolne voci atb, takze mnohe atb doslova podporia ich rast a inac dost neskodna bakteria, ktora je normalne kontrolovana probiotikami sa moze stat az zivotunebezpecna.
Preto je dolezite brat z casu na cas probiotika, ktore ich potlacia.
A cistit si creva vlakninami, pripadne pri hnackach precistit intenzivne
-odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG-bakterie zodpovedne za vznik rakoviny hrubeho creva - Fórum - ZDRAVIE.sk