Neviem čo chcem...

Príspevok v téme: Neviem čo chcem...
Matulqa

Uz vyse roka pracujem ako uctovnicka ale nie je to nic co by ma nejako extra bavilo. No v dnesnej dobe clovek moze byt rad, ze nieco ma. Casom by som chcela robit nieco ine. Moj problem je ten, ze neviem co. Rada nieco tvorim, no nevydrzim pri niecom velmi dlho pohlti ma to na nejaky cas a potom uz chcem nieco ine robit. Neviem ci mam na to nadanie ale rada to robim. Ako zistim naco mam nadanie a co robim len rada? je to rozdiel. Chcela by som mat aktivnejsiu pracu nie sediet za stolom. Viete mi niekto poradit nejaku pracu alebo cinnost ktora by sa mi hodila? Ake mate povolania, nejake zaujimave. Mozno ma inspirujete.

jajka001_

pripájam sa
ale treba skusat a skusat teraz to uz viem. lutujem ze som nepresla viac povolani a ze som sa v detstve nechodila na kruzky

Beton

Zaloz si vlastnu firmu a mozes skusat a robit cokolvek, na co mas nadanie. Alebo si zaloz zivnost- to nie je take nakladne.

Matulqa

Bublinka a teraz robis co? Aj ja by som chcela taky test co by mi ukazal ktorym smerom sa mam pobrat.

Fallo a ak skoncime pri nejakom zenskom povolani tiez sa pridas? napriklad manikerka :D

barbinka

ja sa hlásim tiež do klubu. Pracujem v štátnej správe na informatike už rok a pol. Som rada, že mám nejakú prácu, ale nebaví ma sedieť stále za tým PC. Skončila som VŠ a mohla by som učiť, čo by ma aj bavilo aj napĺňalo, len mám obavy, že by som z toho nevyžila a tiež, že by mi možno z tých dnešných detí časom preplo.

bublinkaX

Tak ja mam ten isty problem, neviem, co chcem, co by ma bavilo. Je toho tolko na vyber, ze ako si ma clovek vybrat? A ked sme mali na strednej skole take sedenie a testy s psychologickami (co bolo uz pred asi 12rokmi :-), tak mi povedali, ze do cohokolvek sa pustim, vo vsetkom budem dobra. No dakujem pekne za taku radu. Aspon okruh mi mohli dat. Vystudovala som ekonomiu, ale keby som si mohla vybrat este raz, tak sa jej zdaleka vyhnem. Naozaj neviem poradit, to skor ja potrebujem radu :-(
Ale ja som vseobecne taky typ, ze sa tazko vo vsetkom rozhodujem, som velmi nerozhodna, a niekedy aj ked sa uz rozhodnem, tak to menim podla toho, co mi ini povedia alebo zase potom svoje rozhodnutia spochybnujem alebo dokonca lutujem...no co uz so mnou...