Opustil som priatelku po dvoch rokoch

Príspevok v téme: Opustil som priatelku po dvoch rokoch
Alty

predstavoval som si s ňou budúcnosť a určite som ju miloval no už som nezvládal jej správanie a ona orčite moje cítil som,že náš vsťah sa rúti do záhuby bolo to prestrašne bolestivé cítenie.A aj napriek tomu,že nesuhlasila s rozchodom a to sme sa rozchádzali už pravidelne, cítim, že aj prenu to moje rozhodnutie o odchode bolo to najlepšie čo som pre nu mohol urobit.Viem ,že teraz to možno tak nepocituje ale určite v buducnosti to moje rozhodnutie ocení a hlavne asi vtedy ked si nájde tu velkú lásku o ktorej sniva.plačem ked tieto riadky píšem tak velmi som si predstavoval s nou budúcnost ja možno asi viac ako ona a napokon som ju opustil.Nevidím na písmenka.

datelinka

Alty, je zrejme, ze ta to velmi trapi, ale na druhej strane, to, ze si to sem zverejnil a chodis sa tu verejne vyplakavat vobec neprispieva tvojej psychike.
rany sa liecia uplne opacnym postupom. hoja sa dlho, ale ak ich budes jatrit takymto sposobom, bude to trvat omnoho dlhsie a jazvy budu omnoho hlbsie.
sam si napisal, ze ste vo vztahu mali urcite problemy, kedze ste sa viackrat rozchadzali. skor ci neskor by ste si ublizili este viac, ako ste si ublizovali tym rozchadzanim. taky vztah nema buducnost. ked chces stabilitu a trvacnost, potrebujes pokojny vztah a to ste vy nemali.
drzim prsty, zabudni na tuto temu, venuj sa praci, priatelom, prirode, konickom.

tannia

Alty: ked to takto citis, casom si obidvaja poviete, ze to bolo dobre rozhodnutie, a ten cas je svina - ale vie aj po dlhej dobe rany krasne zahojit;) Drzim palce!

Alty

Úprimne Fallo? želám si, aby mi išiel obchod ktorý som teraz rozbehol, aby mi netľklo srdce ked ju uvidím, aby som
bol čoskoro zahojený zo skončenia vsťahu a aby som pociťoval neskutočnú radosť ako som ju vedel pociťovať aj inokedy a želám si, aby to bolo čo najskôr.No dobre si uvedomujem ,že na to trebaa čas a ja si počkám:))

Alty

Fallo, mohol by som dávať pozor na čiarky ale potom by mi odchádzali myšlienky, ktoré chcem napísať.Ale posnažím sa ich písať Fallo:)