Opustil som priatelku po dvoch rokoch

Príspevok v téme: Opustil som priatelku po dvoch rokoch
Alty

predstavoval som si s ňou budúcnosť a určite som ju miloval no už som nezvládal jej správanie a ona orčite moje cítil som,že náš vsťah sa rúti do záhuby bolo to prestrašne bolestivé cítenie.A aj napriek tomu,že nesuhlasila s rozchodom a to sme sa rozchádzali už pravidelne, cítim, že aj prenu to moje rozhodnutie o odchode bolo to najlepšie čo som pre nu mohol urobit.Viem ,že teraz to možno tak nepocituje ale určite v buducnosti to moje rozhodnutie ocení a hlavne asi vtedy ked si nájde tu velkú lásku o ktorej sniva.plačem ked tieto riadky píšem tak velmi som si predstavoval s nou budúcnost ja možno asi viac ako ona a napokon som ju opustil.Nevidím na písmenka.

Deeeee

no a aky bol hlavny dovod rozchodu? teda ak to nie je prilis intimna otazka nakolko pises o spravani a dost abstraktne...dakujem

Fallo

Fallo musím povedať,že som sa tu užaj aj zarehotal.Katty boli časi kedy som ženy striedal ako moja mama raz

Nezabudaj na ciarky :)
Ta tvoja mama by sa hnevala :)
Pochop ale,ze vela ludi ma taku skusenost a ....co potom ocakavas???

Alty

Fallo musím povedať,že som sa tu užaj aj zarehotal.Katty boli časi kedy som ženy striedal ako moja mama raz povedala (ako spodné prádlo)a povedala to priamo mojej priatelke rovno ked bola priatelka na mne bolo to pred 13 rokmi ale uvedomujem siže v podstate som ich striedal lebo som chcel nájť pre mna tu pravú ako náhle som sa oženil tak som neriešil žiadnu inú ženu a rozvod ma tak domrdal, že som dosť zmenil svoj pohlad na život.A teraz pocitujem že by som najradšej bol ako za mládí neriešiťžid ny rozchod a ísť dalej za dalšiou ženou no už to zrejme nepôjde zistujem že nerád sa sklamúvam.

katty192

neviem hneď definovať to čo cítim, neviem to vysvetliť, ale dôverujem svojej intuícii, teda chcem jej dôverovať, všimla som si, že je celkom múdra :)