Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

Karina11

ahoj zazila som podobne este horsie,viem ako sa citis nic sa nestalo neboj to prejde,ako sorry ale ja mam 20 a ty o 10viac a nevies ze niekto tuzi mat len sex a caw.tak neviwem:D

lentilkaaa

panebože a co si cakala?????
31 rokov a rozumu nikde...planovat buducnost po dvoch dnoch...ved takto rozmyslaju 15r deti

TRoska

Ahojt ludia, tak zivot sa zmenil a na ten clanok mam uz na 70%iny názor, ked sa clovek vycistí hlava od tej dogmy, tak príde na to, ze vlastne nic nie je také strasné. Bez neho zijem lespie ako s ním :)

babylove

troska viem že vymazať si niekoho zo srdca je veľmi ťažké, ale chceš sa trápiť stále kvôli niekomu, kto sa k tebe takto správal? a hnusne ťa využíval a podvádzal, ved on ťa bral ako hračku s ktorou sa zahrá ked sa mu bude chcieť, za takýmto chlapom ti naozaj ľúto byť nemusí, a ked sa venuje dílerstvu, to už duplom, na svete je veľa mužov, ktorí budú o teba stáť a budú si ťa vážiť, tak sa netráp pre niekoho kto si to nezaslúži

TRoska

Potrebujem pomoc. Dlhe roky som nemala nikoho.Vlani v maji som sa isla previest na motorke s bratovym terajsím kamaratom. Ked sme zasli do prirody zastavil a z nicoho nic ma pobozkal. Tyzden som ho nevidela ked dosiel nech ideme na rybník, este v ten sme sa aj milovali-Ja 26rocna a on 32.Odvtedy da sa povedat vo dne v noci sme boli spolu, dlhe prechadzky, male vyletiky na motorke a cele dni prerozpravane. Ako sen. V Juli ma zavolali naspat na letnu sezonu do Rakuska a on isiel do Ciech robit. Rozlucka bola samozrejme bolestiva. Isty cas sme sa casto hlasili, ale on potom stratil tu robotu a isiel naspat domov. Vtedy raz vecer sme sa po telefone pohadali- lebo bol velmi opyty a aj nahuleny travou a...mno proste hroza. A uz sa mi vobec potom nehlasil.Ja som nevedela co mam robit, nechcela som dat svoju hrdost, tak som mu nevolala. Dosla som v oktobri domov. A bol uplne iny clovek, v prve dni som citila cudzinu, ale po par dnoch som zase len utekala za ním oslepena laskou dobreze nie vylízat mu zadok. On bol tak ze na cele dni zmizol, mal tajnosti a neraz klamal, obchadzal iste odpovede na otazky a neraz som ho nasla uplne zdrogovaneho.Tak som sa mu raz zadivala do telefonu( co by ma predtym nikdy nenapadlo) a ano nasla som tam lubostne smsky od jej frajerky( co dodnes popiera) a aj vysvitlo ze stal sa z neho drogoví diler.Bola som zufala- a on len tvrdil ze som nemala pravo pozriet mu do telefonu a ze za to ma uz prestal mat rad, a ze mi bude co najviac ublizovat. Ako povedal tak aj robil. Neraz pískal a ja som mu vsetky jeho zelaniasplnila, zo strachu ze ho uz nikdy neuvidim a z nadeje zo este mozem nieco zachranit. Poziciaval si odo mna peniaze ( ktore minul na nu alebo aj na travu), posielal ma domov ze je unaveny a pritom k nemu islo jej auto, a ja som to tak este 2mesiace nechala, a samozrejme coraz vacsmi som bola na nervoch.Raz sme mali mat dolezity vecer, kde sme si chceli vsetko vypovedat( on by mi ani nezavolal) ale ked som mu zavolala ze tak pridem na dohodnuty cas- ma odfajkol ze nie ma strasne bolesti hlavy, mno a samozrejme isla som sa pozriet a v jeho dvore stalo jej auto. tak som zabuchala a on vysiel spred dverí. Zradena a s pocitom uplneho hlupaka som mu dala 2facky, a on ma vyhodil.Odvtedy som ola ako blazon, co som nevedela to spracovat, chodievala som ho slepo spehovat, pisala mu raz nahnevane a zas lubostne smsky, nosievala mu darceky, co som nechaval na jeho klucke, prosikala sa mu a on mi len ublizoval a hovoril same krute veci.Den pred vianocami ma zavolal nech mu pomozem navarit, kedze s rodinou nedrzal kontakt tak stale sa daval lutovat ze mnohe roky stravil vianoce sam. este som ho pozvala nech ide k mojej rodine, ale on odmietol. Samozrejme ze Vainoce stravil s nou( s ktorou mi bol neverny)a ja som mu este nakupila navarila im !!Mno odvtedy som chcela uz len neexistovat, same depresie, cele tyzdne neprespane do vycerpanosti, cele dni preplakane, az uplne vymazany mozog. Stratila som uplnu kontrolu. Este raz som bola opita a on ma zviedol lebo vedel ze ho lubim( tak ma vyuzil ked mu asi ta druha nedala) tak som sa od tej chvile este nenavidel viac ze som sa nechala.Presiel odvtedy viac nez polrok, ale ja sa este stale trapim, neviem zabudnut, chvilkami ho nenavidim, chvilkami milujem, ked ho vidim, stracam dych a pre neho akoby som ani nejestvovala (ako vzduch). Rano s nim vstavam ( v mysli) a vecer s nim idem spat. Uz nie je to take hrozne ako v zime a na jar, ale bohuzial este stale je to zle. V podvedomi odmietam inych muzov a vobec myslienku sa pomilovat s inym nez je on :( POMOC, POMOC. Poradt mi !! Prosim. Ako mohol byt taky kruty!