Vyuzil ma a odkopol

Príspevok v téme: Vyuzil ma a odkopol
NAIVKA

Laska na inzerat. Feromony, chvenie v zaludku, 2 dni spolu na hoteli, planovanie spolocnej buducnosti. Mali sme po 2 dnoch sex bez ochrany, ved deti sa nedaju robit cez prezervativ.
Teraz mi zostali len oci pre plac. okrem toho je cudzinec, tak budem rada, ak nebudem mat aids. uz ani nepise, obcas mi odpovie na telefonat. bola som tak strasne naivna. aj vam sa take nieco stalo? mam 31 rokov, blondinka dlhovlasa, kočka

[zruseny1]

nieee :) tvar sa ako doteraz a zajko rychlo odskacka :))
navika, ty srandistka jedna :)) vsakze pises koniny aby sme my ostatni mali o zabavu postarane :) lebo toto nemoze byt naozaj

janka24

aj ja teraz plačem do vankuša:-)..od smiechu:-)..som čakal kedy spomenieš ako bola zdrogovana..tie filmy som aj ja videla..dokelu a kedy išiel:-)
napíš, ked ta unesu

NAIVKA

?? preco? tu si treba rezervovat temy?

kamoska tiez place do vankusa, lebo sa na azete zoznamila s nejakym milovnikom a vyklul sa z neho riadny podrazak
ale ste citali o tych dievcatach, co im pychli ketamin? no neprijemne!

janka24

ved to iste čo jej dva dni na hoteli..a dnes ide naivka s nejakym starostom..mhm, ty si vlastne take chudatko..nemáš sa komu chvalit ,tak si vymyšlaš historky. ak by si napísala peknu knihu, možno by to bolo na peknú..drámu