sex po svadbe?

Príspevok v téme: sex po svadbe?
mikuska90

som veriaca,ale len posledne tyzdne ma to tak dost chytilo...zacinam rozmyslat o bozich prikazaniach a teda aj o smilstve,ci je lepsie so sexom pockat do svadby....ale vezme si ma niekto?existuju v tejto dobe chlapi,muzi ktori su na tom podobne?alebo je to len akasi krestanska naivita?kde pozriem tam same rozchody,rozvody,kazdy kazdeho podvadza.....co je vlastne laska??ako ju nadobudnut?ako budem vediet ze je ta prava???

Napoli

súhlasím s tanniou...ísť do manželstva s mužom, ktorého nepoznáš po sexuálnej stránke je obrovská hlúposť...ako môžeš vedieť či ti bude vyhovovať?čo ak to bude zvrátené prasa čo sa sexu týka, alebo čo ak bude totálne drevo?najlepšie je sa sexuálne spoznať a do manželstva ísť s tým, že vieme čo máme obaja radi...

tannia

mikuska: lasku berie kazdy inak, kazdemu vyhovuje nieco ine... co moze byt pre ineho tabu, je pre druheho v pohode, je to o vzajomnej dohode dvoch ludi, ked takeho najdes - bude to pre teba zrejme ten pravy, ale pochybujem, ze taky chlap existuje.. ja by som do manzelstva urcite nesla s tym, ze toho partnera po sex.stranke nepoznam.... alee to je len moj nazor. Vsetko dobre prajem;)