Žalúdočné problémy-Helicobakter pilori

miska

ahoj som tu nova ja mam ties problemy so zaludkom asi pred 3 rokmi mi zistili helykobakter pilori a dali mi troje lieky z ktorych mi oslablo svalstvo na nohach a nemohla som sa dobre pohybovat kedze ma nohy boleli.a teraz mam take problemy ze mavam po kazdom jedle kyselinu a aj z toho vraciam,a bolieva ma zaludok .pomaha mi na to mlieko ale iba na chvilu nevedeli by ste mi poradit prosim

mjanik

eleonora-daj si preliečiť 2-3x akupunktúrou trávenie a na záver ešte preliečiť slezinu-problémy by mali rýchlo zmiznúť

RNG

eleonora, rozni vyrobcovia davaju rozne rady, ako pouzivat ich vyrobky. Casto su to zle rady.
Ja mam s koloidnym striebrom velmi dlhu skusenost, dokonca ako fyzik som viacero vyrobni sam skonstruoval a nainstaloval.
Ja pouzivam koloidne striebro hlavne ako spray a kvapky do oci a nosa, dezinfekciu na ruky ked cestuje, a v pripade pokazeneho zaludka(otrava, hnitie a kvasenie, krce)
Davka, co som odporucil 4x2 lyzice sa tykaju hlavne zaludocnych problemov, ktore su zrejme kratkodobe. Ale tuto davku pouzival aj moj brat, ked sa mu vratil helikobakter pilori po pouziti antibiotickej kury.
A po troch tyzdnoch mal helikobakter potlaceny a dosial sa mu nevratil(potvrdene krvnymi aj dychovymi testami)
Na ine veci obvykle odporucam ine antimikrobialne prostriedky.

eleonora

Ahoj RNG, dakujem ti za radu. Uz som si koloidne striebro kupila, Ag100. Len som trocha zmätena z toho davkovania.V brozurke je davkovanie odporucene takto:prvych 5 dni pit 5ml denne(asi 1 lyzicka) dalsich 5 dni po 10ml denne (2 lyzicky)dalsich 5 dni po 15ml, kuru je treba ukoncit uzivanim 20ml (4lyzicky) pocas 6 dni.
Este som na nete citala ze jeden pan uzival 2x denne po 20ml-asi 1 polievkova lyzica nalacno rano a vecer.
Vies som v tom laik a bojim sa, aby som to "nepresvihla" preto si necham radsej poradit. Dakujem Ti
Ty si pisal ze 4x denne 2 lyzice.

RNG

eleonora, asi musim dat znova toiste, co som v tejto teme uz napisal, :
Liecenie alebo aspon potlacenie helikobakteru pilori sa da roznymi formami zinku, najlepsie je forma zinku viazana na aminokyselinu zinc carnosine, predavany pod menom PepZin
Pridavam tu aj predtym vo fore:
Strieborna voda je velmi silne baktericidna, ale informacie, na co je ucinna su v poslednom case znacne cenzurovane. FDA vyhlasila, ze to nie je liecivo a nesmie sa teda o nom ako liecive pisat.Dovoli ju predavat, ak nic o nej netvrdis.
Moje osobne skusenosti su na oci(virusy, bakterie), pokazeny zaludok(premnozene bakterie) a podobne.
Moj brat to vyskusal na helikobakter a uspesne ho vynicil pred dvoma rokmi.
Davkovanie bolo zhruba 4 x pol deci zhruba 6.5 ppm striebornej vody, takze z komercnou 10 ppm (AG100) by to boli 4 x 2 lyzice denne.
Trvalo mu to okolo 3-4 tyzdnov.
Bral to na prazdny zaludok pre co najvyssiu koncentraciu v zaludku.
Na vyhojenie poskodenych zaludocnych stien pomaha vytazok zo sladkeho drievka(licorice, glycirrhiza glabra) DGL a tiez do urcitej miery dumbier.

eleonora

Ahojte,

Chcem Vas poprosit o radu..
cca pred 6 rokmi mi lekar zistil helicobactera. Prieliecoval ma 3-kombinaciou antibiotik, ktore mi nezabrali. HB som mala aj nadalej, nasledovala dalsia liecba inou kombinaciou a vysledok bol ten isty. Po 3 prelieceniach boli vysledky stale rovnake.Gastro vysetrenie hadicou som absolvovala 4 x, liecbu antibiotikami 3x.Po uzivani liekov mi bolo dost zle, busenie srdca, bolesti hlavy nevolnosti. Problemy s travenim pretrvavali.Kedze k ziadnej zmene nedoslo, nechala som to tak. Minule leto sa moj zdrav.stav zhorsil, bolo mi zle uz skoro po kazdom jedle, mavala som krce a hnacky, tak som sa rozhodla ist znova na vysetrenie.Znova nasledovala liecba (uz u ineho lekara),ktory mi povedal ze tato kombinacia zaberie na 100%. Chcel mi predpisat dalsie antibiotika, ale nesuhlasila som kedze mam oslabenu imunitu a po kazdej liecbe sa z toho dlho spamatavam. Mavam herpesy, aj 6-7 za mesiac, a skoro vzdy nejake virusove ochorenie. Neviete mi niekto poradit, ako sa da zbavit HB inou liecbou ako antibiotikami?
Dakujem velmi pekne. Eleonora, 28r.