Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesti na hrudi, respektíve v strede hrudníka.....poraďte plssss

Príspevok v téme: bolesti na hrudi, respektíve v strede hrudníka.....poraďte plssss
ujnmki

čavte, chcem sa poradiť..
stalo sa vám, že vás príšerne bolelo na hrudníku? aj niekoľko dní? hlavne pri nádychu alebo pohybe?? myslíte, že to môže byť aj od chrbtice?
lebo dnes som čítala na nete, že takto sa prejavuje aj zápal osrdcovníka
ta bolesť je hrozná, a najviac to bolí pri pohybe,akokeyb som tam niečo mala zlomené

Elwine

aj mna niekedy boli v strede hrudnika ale vzdy ma to preslo, tak som tomu nikdy nevenovala nejaku pozornost... odkedy som zacala sportovat, tak ma to preslo :) neviem, ci je medzi tym nejaky suvis...

peterbmw

Ako sa môže dostať voda do pľúc? čítal som, že spevák zo sk.B., zomrel právo na nahromadenie tekutiny v pľúcach
ako sa to prejavuje?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.