Nikdy som nebola u gynekológa

AdamKrt

HAK ma rozne nevyhody a zdravotne rizika. Lepsie je navstivit toho gynekologa a obcas urobit nejaku prehliadku, pre zdravie.

Ale ak nechces, tak si kup napr. Pharmatex /krem, alebo globule/, alebo pouzivajte kondom. Ci oboje.

Macca

Vazeni, budem rada, ked budete ludi, ktori nedokazu k danej teme rozumne diskutovat, reportovat a ignorovat.
Dakujem :)

neskúsená

Viem,že som mala ísť dávno k lekárovi.Pre niekoho je to jednoduché vyzliecť sa,pre mňa nie.mala som s tým problémy od mala.Bola som prísne vychovávaná,no vlastne neviem čím to je.Červenám sa stále,a to sa nemusím ani vyzliekať.Mala som problémy hovoriť s ľuďmi,lebo som dosť hanblivá,..........a s chlapcami ani nehovorím.

Janek

aluska- vidim,ze tu mas ,,dobru kamaratku"-no a co :)
ide len po tebe tak pouvazuj,kto to moze byt......
a daj to tu vediet....

aluska

no a co nemam , ale chcem mat...ja sa ta pytam na to ze jak chces rodit ked nechces ist k doktorovi ty truba..az vobec budes moct mat deti

kkkkk

hlavne si antiku nezozen od niekoho a nezacni ju brat lebo si mozes sposobit fajne zdravotne problemy.. a co sa tyka gynekologa(cky) tak sa tam cim skor objednaj.. (urcite mas mamu, segry, kamosky co tam chodia) moja priatelka tiez na to kaslala a teraz ide na vysetrenie do inej nemocnice koli tomu a dufam ze raz budeme moct mat babo

lucy2201

no a co....to že si nezodpovedne detsko to si dokazala hadam všetkym...o to tam dolu by si sa mala starat ako o poklad a nie stavat sa k tomu takto