Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svinska ( tzv prasacja) Chripka

kosa

wwwwww,

vjac menej by sa to dalo takto povedat.

inac ale aj mladi mozu ziskat imunitu:

cibula a cesnak a imunitu mas.

kosa

illaja,

je to stara znama vec, ako hovorjeval Pepa Kepelsuu:

Stokrat opakovana falos sa stava nefalosov.

Je to ako stov krizov svetovov:

radija a gazety placu ze je zle, ale ked otvoris rozne odborne novinki tak vidis kolko zisku maju tam kolko zisku onam atd atd...

skratka BREJNVOSINK.

treba poslovenstit toto slovo lebo jeto velice dobre oznacenje na to ze HOMO SAPJENS je vlasne HOMO DEBILICUS.

wwwwwww

RNG starsi maju preto lepsiu imunitu voci danej chripke, lebo s niecim podobnym sa uz stretli, podobny virus tu uz vraj bol. My mladi sme sa s tym nestretli.

illaja

No ved prave toto.To je tak obrovsky a presne fungujuci mechanizmus..Stadt dotuje farmaceuticke spolocnosti,tie dotuju media..A bezny clovek dostane len hrube zrno,ktore napokon bude musiet zobat,hoci tomu sa aj bude branit,lebo nebude mat na vyber..Smutna perpektiva...
A v podstaste je to vsetko o obrovskych peniazoch a svetovlade.V hre su miliardy dollarov rocne,ktore zaraba farmaceuticky priemysel.Peniaze su a vzdy boli spojene s mocou..Zredukovat obyvatelstvo na potrebne mnozstvo a urobit z nich kontrolovanych otrokov.
Cas je v tomto pripade relativny..

RNG

ak mozem verit spravam v tlaci(a to je dost velke AK), tak zatial tato chripka sa nejavi ani extra rychle sa rozsirujuca, proti ostatnym beznym, ani extra nebezpecna, co sa tyka umrtosti, zhruba rovnaka(1/2%) ako pri roznych inych uz dlhe roky.
Jediny rozdiel su dost vysoke horucky,velmi rychlo po nakazeni(udajne 3 az 5 hodin na inkubaciu) a to, ze z obeti bolo ovela viac mladych, nez starych, co naznacuje, ze starsi maju na tento druh lepsiu imunitu, to je zarazajuce. Jedine vysvetlenie nachadzam, ze mladi dostali podstatne viac roznych stepeni, co im oslabilo imunitu na tento druh virusu. Inac mladi by mali mat imunitu podstatne lepsiu, ako stari a na ine druhy chripky dosial umierali len stari ludia s velmi oslabenym telom a imunitou.

Ale nakolko su tie spravy spolahlive, tazko povedat, lebo ti co vyrabaju vakciny su priamo spojeni s tymi, co vyrabaju zariadenia a prostriedky na diagnozu tejto a inych chripiek, ktore lekari a laboratoria pouzivaju .

illaja

A aproppo:pozna niekto v svojom okoli priamo alebo nepriamo takeho cloveka,co tu svinsku chripku dostal?Ze o vsetkych tych tazkyh pripadoch sme sa dozvedeli z medii?Zeby boli imaginarne?.........?

RNG

bingham, bodaj by si hovoril pravdu. Ale asi to nie je tak, lebo s kludom odporucas veci, ktore maju hromadu skodlivych ucinkov, p[odla vyrobcov a lekarskych sprav a statistik, zatial co ja odporucam len neskodne potravinove doplnky, ktore za neskodne prehlasili lekari a hygienici a preto ich dovolili predavat ako potravinove doplnky, tj l;atky tak isto neskodne, ako nezavadne jedla.

bingham

Mas pravdu svedomie mi nic nehovori a som tomu rad.....:), ale urcite by som ludom neodporucal veci, o ktorych neviem aky mozu mat na nich vplyv....:)))

A ano mas pravdu srdce mi funguje velmi dobre....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svinska ( tzv prasacja) Chripka - Fórum - ZDRAVIE.sk