Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vypadavanie vlasov

terri

ja tiez, vzdy mi trocha padali vlasy, ale v poslednej dobe je to nenormalne...to su hrce vlasov proste, plna vana, ked si po nich prejdem, plna ruka...
a pritom beriem ale mesiac zmes roznych vitaminov, mam BION3 kde su vsetky mozne vitaminy aj zinok..a este k tomu aj samostatne zinok a nepomaha...pred casom som brala panthenol a ten mi pomohol vlasy mi uz vobec nepadali, ale akonahle som ho dobrala, zacili mi padat znova, to preco?? tak som si ho teraz kupila nanovo, uvidim ci pomoze...len nechapem preco po dobrati sa to neupravilo, ale zacali vypadavat nanovo

:)

ahoj , a spravili ti aj nejake vysetrenia z krvi ?? napr. vitamíny na stitnu zlazu ?? knie tak urcite by si mala ist aj ku obvodnemu nech ti aspon krv zobere

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vypadavanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk