Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

Treecat

No v moci to clovek urcite ma ale robit by to nemal.na druhu stranu samovrazdy pachaju len labilny jedinci.Takze sa spolocnost oslobodi od slabych a neschopnych.Da sa povedat ze v prirode by neprezili.

bella12

... nie je v moci človeka zničiť samého seba, spôsobiť, aby neexistoval. Samovraždou spôsobí smrť tela, ale jeho duša, jeho myseľ, rozum, vôľa, tie sú nesmrteľné. Nemáte strach, čo bude potom? Pretože niečo bude a cesty späť na zem už nie...

To, že sme na zemi znamená, že nás tu Niekto chcel, Niekto kto hovorí, že je lepšie, že tu sme, než ako keby sme tu neboli. Niekto kto nás miluje, aj keď sa ľudia okolo nás ku nám správajú zle a tým nás akoby presviedčajú, že božia láska neexistuje. A ak Boh ako ten, ktorý nás povolal k životu existuje, ako sa pred neho postavíme, keď zabijeme telo, ktoré nám daroval?

jdjdfikosnsd

ja by som sa zabila tak ze zjem vela potkan ej potravy ( TO NJE OTRAVA ) a to ani neboli isla by som na zachod tam by som to zedla zapila vodou a potom by som rano uz nezila chcem sa zabit aj ja koli rodicom lbo sa trapim u zlyy !!!

Meretseger

Bey: Skúšala som všeličo a nie je to len tak. Uvažujem nad jedným spôsobom, ale nemienim ti ho písať a tým podporovať samovraždy.
Prečo sa chceš zabiť? Nie je iné riešenie? Vie o tom niekto?

ako?

dakujem vam uz som sa ukludnila lebo som si nasla chalana a velmi ho milujem a aj on mna a . :D uz chcem zit a nejdem vymyslat nic ineho pre mna je najviac na svete . :D . ON a MOJA RODINA .... :D velmi ich milujem dakujem a este raz dakujem . :D aj vas milujem ..... :D