Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

Ivi kiwi

Ani mna nebavi zivot.Mam 25 rokov,som skareda,tucna,hlupa a nic sa mi nedari...Isty cas som to riesila alkoholom,potom som jedla rozne lieky a sebaposkodzovala som sa.Najlepsie je zastrelit sa,lenze nemam zbran a ti co ju maju,ju nechcu pozicat...takze smola,uz sa asi len kdesi zavesit a dufam ze mi to vyjde...aspon budem mat pokoj od toho vyjebaneho zivota!!!

Aenemandrea

mne zomrela mama pred par dnami. nechcela, a musela. takze sa preber dieta, alebo nech ta niekto prefacka aby si si uvedomila o com vlastne pises.

andrea111

mne zomrela mama pred par dnami. nechcela, a musela. takze sa preber dieta, alebo nech ta niekto prefacka aby si si uvedomila o com vlastne pises.

atm

vsetkym potencialnym samovrahom odkazujem, ze len takymto vykecavanim z vas nikdy poriadny samovrah nebude. spravny samovrah totiz nekeca, ale kona. bez prace nie su kolace

Izabelka_MT

ludia ste sa asi zbláznili s tými vraždami dobre vám to šibe... ved život je krásny ......raz si dole raz zasa hore.... nemôže byť stále všetko také krásne musia byť aj zlé dni ..ale to prejde.. treba si v hlave usporiadať myšlienky a myslieť na krásne veci robiť si plány do budúcna plniť si svoje sny ....Ludia nezabíjajte sa.. tí ludia čo sú postihnutí čo sa vyskytujú v modrom z neba ked sa na to dívam tak veľa z nich ma väčiu chuť do života ako zdravý ľudia a sú optimistický a majú oborovskú chuť do života aj ked sú napr. na vozíku, bez ruky, mladé dievčatá s dokaličenou tvárou... ale predsa žijú lebo chcú a zvládajú to ....

Jessi_1111

Určite si krásna šikovná a múdra. Napíš mi na e-mail bibi.bibianka569@centrum.sk a ja sa s tebou porozprávaj. Hlavne nič nekonaj. Alebo mi daj tvoj e-mail cez tuto stranku zdravie.sk. Ahoj.