Chcem sa zabit

Príspevok v téme: Chcem sa zabit
chcem

uz dlhsie nad tym rozmyslam..nebavi ma stale sa trapit, chlavne koli chalanovi, snazim sa aby bolo vsetko ok,aj tak to jenaprd..v skole same stresy,cloevek si mysli ze aspon doma najde klud, lenze samozrejme mat takych uzastnych rodicov ako mam ja,tak sa najradsej zahrabat hned pod zem..nebavi ma to, absolutne tento zivot..boo to dobre, donedavna, neviem co sa deje..ak to bude takto pokracovat...bola som taka stastna.

virus123

Neviete si ludia moji predstavit co citim k nej aj po tom co mi spravila ale je to strasne bey nej....bol som ten najstastnejsi chalan na svete ale od rozchodu posledny mesiac nezijem
.....najskor som siel dole vodou pomalycky ale isto potom dosla nadej bol som hore a zas dole dole az na same dno a posledny tyzden som uz pod tym dnom neviem co mam spravit no takto sa neda zit mozno si vravite ze samovrazda je pre zbabelcov no preco ma byt clovek zbabelec ked nevladze zit lebo nema peco zit a hlavne pre koho.....nebojte vsetkych by sa to dotklo ale do 24hodin by uz bolo po vsetkom to len aby sa nepovedalo no aspon ja zijem v takom prostredi....rad by som nieco pre seba robil ale nedokazem to neviem ci to chapete no neda sa to ako keby som sa zastavil na jednom bode kurna ved vsetko bolo faj a toto prislo z minuty na minutu kua nechapem to ako to je mozne?po 4rokoch?ako?preco?zaco?dvovod chcem byt sama.....nechaaapem 4roky nikdy nebola takato nikdy

sante.

Začína mi byť z toho smutno. Všetci dnes pôjdeme v kľude spať a zajtra sa zrejme niekto pokúsi prestreliť sa dakam doháje, jesus christ, chcela by som vidieť tú ženskú, ktorá mu za to stojí.

Meretseger

Suicide is a permanent solution to temporary problems: Samovražda je trvalým riešením dočasných problémov a ubližovať si kvôli niekomu druhému, najmä kvôli človeku, čo nás opustil, nech sme ho milovali akokoľvek, je absolútna hlúposť, ale, samozrejme, chápem, čo virus123 prežíva, takže ostáva len dúfať, že si to buď ešte rozmyslí, alebo sa mu to nepodarí, čo by mu mohlo pomôcť k tomu prvému.

Fo

Virus123-Nechcem ti hovorit ze viem co prezivas...nevidim do teba...Len chcem povedat ze sme natom rovnako co sa tyka vztahov...ona ti povedala ze nemala dost volnosti...ako aj ta moja mne...ano priznavam a lutujem to velmi,teraz s tym uz nic neurobim ale poviem ti jedno...UZ NIKDY VIAC!...nikdy uz nechcem ziadnej ublizit a preto na sebe pracujem,zacal som navstevovat psychologa,bojujem s tym kazdy den i ked neviem ci na sebe nieco zmenim ale nevzdam sa,budem bojovat sam so sebou az kym nevyhram!Samovrazda nieje riesenie nicoho,spomen na ludi ktorym to ublizi,spomen na nich ako sa budu citit...je to zle a napacha to milion nasobne viac skody ako si myslis...Skus bojovat,skus v tom najst zmysel a verit tomu...Nehovorim ze si ako ja ale nase pribehy sa az prilis podobaju a myslim ze v tomto si mame co povedat...Viem ze si nechcel aby sme ti pisali ale chcem ti pomoct a chcem aby si vedel ze v tom nikdy nebudes sam! NEVZDAVAJ SA KAMARAT!!!NIKDY

virus123

Ahojte....mám taký problém zajtra tiže v piatok skoncujem zo všetkým.....kúpil som si už aj pištoľ je mi to už fakt jedno....rozišiel som sa s priateľkou chodili sme spolu 4roky a 3mesiace....už som bez nej mesiaci no to bol môj maximálny limit kolko počkám či sa nevráti,lebo zo začiatku toho rozchodu to bolo tak že nevedela čo vlastne chce nechápem to po 4rokoch?......no bol som furt v nádejí a snažil som sa bojovať o ňu ale nejde to ona o to vôbec nestojí proste definitívny koniec.....strásne zle to znášam stratil som chuť na všetko.....ale už mi to je jedno bol som aj u psychiatra no povedal že som v poriadku a že mám sa rád a nedokážem si ublížiť no nejak ma zle odhadol no nevadí.....najviac ma mrzí že som jej neukázal že jej dôverujem no vždy som jej dôveroval len som sa o ňu bál a nedal som jej dostatočnú voľnosť no vsetko som si uvedomil chcem to napraviť no dal som si ultimátum a to do zajtra.....neni som ten typ čo len keca proste prisaham nenapravim to tak ked je koniec tak teda nech je ale úplne.....týmto chcem len ukázať že kvôli nej aj život......mam 25r a v živote som mal dva vzťahy prví 5ročný a tento 4ročný prví bol sklamanie ale tento to už bolo ako keby bola moja žena........ľutujem všetko a prosím neodpisujte nič to nezmeníte to môže len ona ale to sa nestane!!!

anjelik

A s čím chceš pomôcť?? S upratovaním, či učením?? :o)) Či s myslením?? No upratať za teba neupracem, učiť sa za teba neviem...tak asi s myslením.. Pozri, máš toho veľa, tak si to skús trošku zorganizovať, naplánuj si činnosti , čo urobíš dnes, čo zajtra. Každý deň si vyhraď čas len a len pre seba. Proste sadneš a sedíš a len si tak premýšľaš. O príjemných veciach, čo sa ti stali, čo chceš, aby sa ti stali. Proste len si tak v pokoji dýchaš a relaxuješ. Nerozptyľuj sa ničím, ani telkou, ani hudbou. Iba ty a tvoje vlastné myšlienky. ;o) Snívaj a vizualizuj si, čo chceš, aby sa ti stalo..alebo si proste iba vymýšľaj nejaký príbeh...krásny, veselý, podľa chuti. Hlavne nie nejakú morbídnu drámu, ktorá skončí v záplave krvi, kde ženu v domácnosti zavalili pracie prášky, čistiace prostriedky a ktorú naháňala po byte s nervy drásajúcim jačaním fyzika...:o))) Máš snáď aj naviac, ako zabiť sa z dôvodu nahromadených domácich prác, skúšok. Je veľa kníh, ktoré si ešte nečítala, je veľa vecí, ktoré si ešte nezažila a najviac je toho, čo si ešte nepochopila...tak tam smeruj svoju pozornosť a nie k jame na cintoríne. :o))

verhi

Ahojte, prosím vás o pomoc, už nevládzem dalej teraz mám pred maturami no vlastne už je po písomných, v novembri som sa odsťahovala od rodičoch a kúpili sme si s prietelom byt. je toho všetkého na mne veľa, tie stresy. To nič nije len škola varenie upratovanie a do neskorých nočných hodín potom učenie. Nevládzem už takto dalej. A mnohu krát myslim aj na tie škarede veci ako je samovražda!