priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

Danlia

nechaapeem ...bud je to dievca este neplnolete ked sa taha s takym fetakom:P:P..az ked nadobudne vek a bude vediet o com je zivot spomenie si na naše slowá:P..je to blbe ale je to taq..

Danlia

BUDEM MOZNO SUROVA ALE S TAKYM CHLAPOM SI PREDSTAVUJES SVOJU BUDUCNOST KTORY BERIE DROGY? CHCES ABY TI TAKYTO CHLAP BOL OTCOM TVOJICH DETI KTORY BERIE DROGY?..PREPAC ALE RADSEJ OSTAT SAMA AKKOBY NESKOR MALI TRPIET TVOJE DETI A TY..V DROGACH NEVIDIM ZIADEN ZMYSEL ZIVOTA..JE TO SKOR UBOHOST DNESNEHO SVETA ..CO NAJSKOR SA NANHO VYKASLI..A URCITE S NIM NEBUD LEN Z LUTOSTI ..ALEBO PODOBNE..ON SI VYBRAL TAKYTO ZIVOT..A ESTE KLAMAT TI DO OCI JE SVINSTVO ..TOTO SA NEROBI..NA SVETE JE MILION NORMALNYCH CHLAPOV KTORYM JE PREDNEJSIE DIEVCA..NESKOR RODINA A DETI..NEMAS CO STRATIT..

nika1987

bola si ochotna tolerovat aspon to hulenie travy a ty jemu nestojis ani len za to aby sa ti priznal ze huli a ztlka, no ja by som si dobre rozmyslela ci s nim este zostanem...

bojo

netvrdim,ze s nim musi ostat cely zivot.nechat ho "zdochnut ako psa"to nie je riesenie.asi sa pridam k Fallovi. komu niet rady tomu niat pomoci.

jajka001_

bojo je lepsie zabit par rokov zivota so zavislakom, ktory ta psychicky ničí a ohrozuje na živote a zdraví? ked sa nechce liečit, nech si padne na dno. je to jeho volba. preco by si radka mala znicit kvoli nemu zivot.