priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

barbinka

radka: koľko máš rokov a koľko priateľ? Ak je na tom dosť zle, tak by mal ísť na liečenie, ak mu chceš pomôcť.

bojo

tak niekomu komu doveruje,niekto kto mu fakt chce pomoct. v ziadnom pripade ho neopusti.aspon kym v tom lieta skus mu ty podat pomocnu ruku,ale velmi opatrne,dokazes to no ziadne vycitky a ultimata

bojo

to co jej radite za chujoviny,ked to chalan schovava tak to brat nechce,ale zjavne je uz zavisli a stym si sam neporadi.ultimatum je prikladanie do ohna

uhlie

No pokial ti nepovolil hrabat sa v jeho veciach, tak by si sa mu mala minimalne ospravedlnit. To, ze fajci travu je ciste jeho vec a je za seba zodpovedny. Teba do toho nic nie je a ak sa ti to nepaci, tak sa s nim radsej rozid.