priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste?

AdamKrt

Co chces pocut ? Prehovor si s priatelom a snaz sa to poriesit. Ale mozes mu verit ? Fetakovi ? Tak si poloz otazku, ci Ti stoji za to ostat s nim.

radkaa123

no sme spolu skoro 4 roky. to nie je take lahke. a ja som kedysi tiez hulila ale nie tak casto a netrvalo to ani moc dlho. proste len parkrat. ale ako mam z neho dostat tu pravdu? on neviem ze ja som sa mu hrabala vo veciach

lola03

ja by som poradila, ze s takym clovek daleko nezajdes...
kamaratka mala nieco podobne, a ked sa pohadali, to neboli len obycajne hadky, vyhrazky, dokonca so mu zacala vadit aj ja ..(vyhrazky typu ze ma zabije a pod.) nic prijemne...a tiez sluboval ze nie uz si nedavam a podobne a pritom hulil kade chodil tiez hovoril ze tvrde uz nebere, ale aj to bral, len bola zaslepena a nechcela to videt...

roxy

A kolko mate rokov? Ja by som nezniesla keby moj priatel hulil... Viem ze skusal ked mal 16 ale teraz by mi to vadilo a nechodila by som s nim...