Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Padanie Vlasov a Nivea Hair Recharge

Príspevok v téme: Padanie Vlasov a Nivea Hair Recharge
Eldorado

Ake mate stym skusenosti?začal som pouzivat NIVEA(for men) HAIR RECHARGE no hladam niečo zaručene nechcem so sebou roky experimentovat.Co tak može pomoct teda aspon spomalit vypadavanie vlasov u mužov??(ak sa nejedna o psychicky alebo iny problem)
mam 20r a poslednej dobe všimam že mi dosť padaju, už sa ich bojim normalne aj chytať

Dakujem

Owen

Denz, to je fakt. Na zazracnu obnovu vlasov v podstate nic neexistuje. Ta nivea zabera pre tych, ktorym vlasy nepovypadavali uplne, ale sa tzv ztensili, su tenke ako perie a je ich slabo vidno. V tomto pripade pomoze obnovit silu vlasov. Ale tak pre radikalnu zmenu je potrebne zmenit zivotny styl, nemat stres, mat pravidelne strav.navyky a dobru stravu...cvicit...je toho vela...to je cesta prirody. Co sa tyka kozmetiky, tak na obnovu mozno este zinok pomaha a zihlava

Denz

Owen- ti poradim.....skusaj.
Co mne pomohlo...nemusi tebe.
Kazdy z nas je iny a kazdemu asi pasuje nieco ine.......
Nebudem tu rozoberat znacku.
Ale skus nieco co sa tyka detskych veci.......

Denz

Eldorado- ak ti to pomoze.....zmen znacku.
Vlastna skusenost.
Akurat denny krem ma dobry tato znacka.
Aj to uz som si nie isty.

Owen

Cav, mam podobny problem. Po asi tyzdnovom pouzivani kompletneho balika NIVEA pre vypadavanie vlasov (ten sampon + ten sprej) mam pocit ze mi menej padaju vlasy a su silnejsie. Avsak neni to zazrak. Na pohlad a omak su moje vlasy uz krajsie, silnejsie, pevnejsie a plnsie. Lenze pre maximalny efekt zastavenia->minimalizovania padania, to treba omnoho dlhodobejsie pouzivat. Aj na ich stranke pisali ze napr. po polroku dosiahly vysledok uplneho zastavenia vypadavania vlasov, alebo len strasne minimalny.

Umyvam si hlavu kazdy druhy den tym samponom a rano a vecer si sprejujem hlavu a rozmasirujem do pokozky hlavy na problemovych miestach (teda kuty, zaciatok hlavy, vrch hlavy a temeno)

p.s. nevyhoda NIVEI je, ze je to dost nakladna zalezitost

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Padanie Vlasov a Nivea Hair Recharge - Fórum - ZDRAVIE.sk