podpazusie - hrcka

Príspevok v téme: podpazusie - hrcka
ajka...

Pred par dnami sa mi pod pazuchou spravila dost velka hrca, zo dna na den. a na dalsi den sa mi to este trochu zvacsilo priblizne na velkost vlasskeho orecha a opuchlo mi okolie ramena a trochu aj rameno. ta hrca je dost tvrda, ani ma velmi neboli skor ma boli cela ruka ako keby som mala svalovku.neviete co by to mohlo byt? uzlina? alebo nieco ine? lebo na krku ani na druhej strane v podpazusi to nemam. chystam sa k lekarke ak mi to neprejde ale chcela som pocut predtym nejaky nazor ak ma s tym niekto skusenost.

ajka...

fallo a ty aky pouzivas? ja som teraz mala antiperspirant viem ze obsahuju hlinik tak teraz si ho radsej davat nebudem ale deodoranty by mali byt ok? ci nie?tie nemaju hlinik

Fallo

ajka-ak si bola u lekarky a ta nezistila nic zvlastne......asi ti nepomozeme velmi uz....
Ale ako som ti a viacerí pisali o deodorantoch...zmen tuhy za iny....ja som mal tiez taky problem a po zmene uz je fajn.
Antiperspirant nepouzivaj...zabranuje poteniu a to je zrejme ten problem...potit sa clovek musi.

ajka...

no bola som u obvodnej lekarky. medzitym sa mi nieco podobne spravilo aj v druhom podpazusi tak som si myslela ze to budu uzliny. ale doktorka mi to prezrela a povedala ze uzliny su v poriadku a nic nezvycajne tam neciti. no ja citim ze tam je hrca aj ju trochu vidno. v obidvoch podpazusiach ale v jednom je mensia.teraz neviem ci to mam nechat tak alebo ist k nejakemi inemu lekarovi? vobec ma to uz neboli a ked som na googli hladala podobne priznaky vsade pisali ze najhorsie je ked taketo veci nebolia lebo moze ist o nejaku vaznu chorobu.

Fallo

Ivka1- plne suhlasim...tieto deodoranty neprepustaju pot cez zlazy dosledkom coho sa vytvara zapal zliaz.
Treba pouzit radsej gelove alebo tekute z obsahom striebra alebo nicim.

Ivka 1

Ajka odporucam cim skor prestat s pouzivanim antiperspirantov s obsahom aluminiovych soli a zirkonia. Tieto antiperspiranty upchvaju potne kanaliky a tak vlastne zabranuju poteniu. Aluminiove soli a zirkonium sposobuju rakovinu lymfatickych uzlin, prsnika a dokonca sa im pripisuje aj riziko alzheimerovej choroby. Takze zajtra cim skor k lekarke a uz radsej neriskuj.