podpazusie - hrcka

Príspevok v téme: podpazusie - hrcka
ajka...

Pred par dnami sa mi pod pazuchou spravila dost velka hrca, zo dna na den. a na dalsi den sa mi to este trochu zvacsilo priblizne na velkost vlasskeho orecha a opuchlo mi okolie ramena a trochu aj rameno. ta hrca je dost tvrda, ani ma velmi neboli skor ma boli cela ruka ako keby som mala svalovku.neviete co by to mohlo byt? uzlina? alebo nieco ine? lebo na krku ani na druhej strane v podpazusi to nemam. chystam sa k lekarke ak mi to neprejde ale chcela som pocut predtym nejaky nazor ak ma s tym niekto skusenost.

ajka...

jasne nic si teraz na to nedavam ale ja som to myslela tak ze predtym som si ten antiperspirant davala dost casto tak ci to nemohlo byt z toho.ale aj tak si neviem predstavit ze by mi to mali vybrat lebo je to velke a neni to uplne ohranicene ako hrcka.

NADEJKA

nie nie nic si na to nedavaj do rana vydrz a smelo k doktorovi.nic sa neboj robia to bezne hovorim ti ambulantny zakrok

ajka...

vdaka za reakcie. ja som tiez najprv myslela ze to mam z antiperspirantu, teraz mam novy a dost casto si ho davam. ale to ma zaraza ze mam okolie opuchnute a boli ma cela ruka.

NADEJKA

ist k doktorke je najrozumnejsie a to hned zajtra, hrcky vyberaju aj ambulantne,ale 2tyzdne cakas na vysledky ak nie si z BA.takze zajtra drzim palce