Ako povedať mužovi..

milovna

na tvojom mieste,by som mu to jednoznacne povedala,ako by sa to mal od niekoho dozvediet.alebo skor kasli na to,neskor mozes mat problemy

silon

Ja som mal kámošku,ktorá mi to povedala medzi rečou že má proste len chuť na sex a priateľ jej nestačí. Keď to spomenieš pred chalanom-on sám ti naznačí či to tiež chce bez závezkov. babha však na to,že chalani to neskôr začnú brať osobne a budú ťa chcieť pre seba. Je preto lepšie stretávať sa iba pre sex a žiadne iné aktivity spolu.

nika1987

ja som mala taky vztah vyse roka a nic sme si nehovorili, proste nam to bolo obom hned jasne zavolali sme si len ked sme chceli sex, nikdy sme sa jeden druheho nepytali kde some boli, co sme tam robili alebo kto mi vola... proste to bolo len o sexe a nikto to o nas nevedel.
chlapi pravidelne volaku pretiahnu a viac ju nepoznaju, preco by si to nemohla urobit aj ty ak chces... a ze si kur*va o tebe moze niekto rozniest na zaklade nicoho, bouzial dnes je to tak, muzovi netreba davat na to dovod, nieco sa mu na tebe nebude pacit alebo mu nedas alebo naopak mu das a tak ci tak povie, ze si kur*va, neriesila by som to...
uzivaj si kym mozes