Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KDE MAM PRSIA?

jedinymaznacik

Livi, tým sa vôbec netráp, je to lepšie... ja mám 22 a tiež som nikdy nebola spokojná s tým, že som ich mala malé, ale poviem ti, teraz som rada, jasné, že ma to niekedy štve. ale ja to nezmenim. teraz to chapes inac, ked vyrasties pochopis, ze vsetko nie je iba o velkosti. chlapi sa otocia za velkymi kozami...ale nic viac... vacsine sa pacia take do ruky =D aspon to vsetci chlapi tvrdia...a to hlavne starsi chlapi, ktorí už čo to prežili...

egresko

tak ja sa snazim pomost a este na posmech som tu:)
Neboj livia cibula je dobra,myslis ze preco tak rastie v zemi? Lebo ma rastove ucinky.

egresko

musis si ich potierat cibulou kazdy vecer pred spanim. Ale rano sa nezabudni osprchovat, aspon o 1 cislo podrastu

tekvicka

ha no ja som bola lata v 15tich a som aj teraz, ale s podprsenkou to vyzera ze tam aj cosi mam :P ale nejak ma to netrapi a ani netrapilo asi som stale cakala ze cosi este bude :D nemala som nikdy dovod mat z malych prs komplexy, chalani tiez nevyzerali ze by im to nejak vadilo ak vies co tym myslim :P takze mas malo rokov tak este cakaj a nenervuj sa a keby nie tak si zvykni :P

jajkafr

Livia
malé prsia sú výhodou. Keď som bola v tvojom veku mala som o nejakých 12 kg viac ako teraz a mala som veľké prsia nosila som košíky veľkosti tuším C. Teraz mám 20 zhodila som a s tým sa mi stratili aj moje prsia. Mám košíky veľkosti A... a poviem ti je to lepšie. Ako sa písalo v jednom z predošlých príspevkoch neprekáža mi to pri športe, nemám problém kúpiť si tričko kvôli prsiam s čím so mala skôr problém hoci mi bola blúzka dobrá na páse na prsiach sa mi roztváral gombík alebo som ho vôbec nezapla...
A máš len 15 vekom sa mení všetko takže sa môže stať že o pár rokov budeš mať prsia väčšie a tiež sa to môže zmeniť aj po pôrode takže určite nemaj z toho komplexy

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KDE MAM PRSIA? - Fórum - ZDRAVIE.sk