ako vnimate prvy bozk uz na prvom rande, zeny, muzi?

Príspevok v téme: ako vnimate prvy bozk uz na prvom rande, zeny, muzi?
vasniva

Zatial som mala troch frajerov. Mam 23 rokov. Stale si hovorim, ze prvy bozk pride az najskor na tretom rande. Preco potom prvy bozk pride u mna stale uz na prvom rande? Pritom to nie je iba bozk na lice, ale na usta. Stale to zacne pomaly on, nezne ma pobozka na usta a potom je z toho normalny vasnivy bozk. Pritom pri sexe som zdrzanlivejsia, ten viem oddialit aj o niekolko tyzdnov alebo mesiacov. Preco to nedokazem aj pri bozkavani? Myslite si, ze som preto lahka a nerozvazna, ako to beru vlastne muzi, bozk na prvom rande? Dakujem.

katka125

tak kazdy v tom ma ine poradie, ja som sa napriklad najprv bozkavala az potom sla na rande. :) je to naozaj jedno

fialocka

Neries co si myslia ostatni ludia, solezite je, co si myslis ty. Chcela si ho pobozkat, aj on teba, tak co je na tom zle? Nikto z vas toho druheho nenutil, vyplynulo to zo situacie... Nic divne na tom nevidim... :)

salatka

ja teraz zacinam novy vztah ..a prvy bozk sme si dali az na tretom rande ..aj ked my sme ot rande nenazyvali ... a v pohode no co ... a keby aj na prvom..ked to tak citite, preco nie?

alzbee

Ja co som mala priatela, tak sme sa bozkavali v ten vecer, co sme sa spoznali...a o tyzden na to sme si dali rande a dali sa oficialne dokopy:)) a boli sme spolu temer tri roky..ja na tom nevidim nic zle. A ked si spomeniem na moju pubertu...tak to radsej ani nekomentujem :D :D

jajka001_

nemam skusenosti v tomto smere, ale podla mna je to v pohode, ked sa pacite jeden druhemu, ste slobodni, tak co

vasniva

Fajn, ze tu niekto je, co si myslis vsak o bozku uz na prvom stretnuti s tym clovekom, hoci ste sa predtym nepoznali? Myslim, ze teraz ma za to mnohi odsudia, ale nemohli sme ani jeden odolat, sme sice volni, ale vies, aki su ludia.