nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.

Príspevok v téme: nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.
zera1

dokola ten isty problem s partnerom aj 5 krat za mesiac.
1/ kritizujem ho ze napr presolil polievku vyhrnkenm ze :" to sa neda jest,to je strasne otras,co si to urbil s tou polievkou?!!" .ja som polievku varila on ju len pokazil moju pracu.
2/on sa urazi a zaleze do izby a nebavi sa.
3/volam ho jest polievku vylepsujem,on naschval nejde .trucuje.nenaje sa cely den.
4/Nadavam, uplne pokazil dobru naladu,velmi nadavam .strasne som vytocena ze opat pokazeny vecer.
5/On sa urazi na cely den aj dva ze nadavam.vobec sa so mnou nebavi.o hodinu sa snazim o komunikaciu, on je urazeny a odpoveda len ano ,alebo nie.
to trva 48 hodin.raz aj tyzden .vo mne to vzbudzuje dalsiu zlost, lebo ja som ta prva co pride,,a pytam sa snazim o komunikaciu....

ja nenadavm na neho koli tej presolenej polievke,ale pre to ze trucuje a zavre sa do izby a nekomunikuje..Naschval pokazi pekny den, volneho casu mame malo on cuci v izbe cely den bez slova pritom bolo naplanovane nieco spolocne .Potom ide do prace a potom milostivo od tri dni sam zacne komunikovat.Ale nikdy sa nesmiem vratit k problemu a ked ano tak ja som ta zla co ho uraza nadavkami chudacika,,,to ze pokazil cely den to neprizna,cele hodiny potom ja tiez cucim v druhej izbe miesto prechadzky a som nestastna ze som chela byt niekde inde spolu s nim,,,koli polievke,,to je uplne na hlavu u nas zacarovane,,,.mam vobec s nim zit? Ako na neho?Kde robim chybu?Viem nadavat nemam ,ale to uz mam nervy po pokazenom veceri uplne hotove,lebo viem ze konflikt sa bude tahat aj tri dni...

babenka1

Je pravda, že komunikácia je vo vzťahu dôležitá, ale ja ho úplne dokážem pochopiť. Asi mu to tiež nie je dvakrát príjemné, keď ho priateľka stále sekíruje a nadáva. Ja si naopak myslím, že ju musí mať skutočne rád, keď sa s ňou doteraz nerozišiel.

janka24

No , a nie je jedináčik? TO mi príde ako by ty si bola jeho mama a on tvoje dieta. Asi ho to bavi.Aby sa mu niekto doprosoval.Vieš možno ,že niekto sa rad vadi a trucuje. A je to smiešne. Dospeli ludia komunikuju, rozoberaju,ale netrucuju, že SA ZAVRIE DO IZBY? !!Ako školák??

nika1987

najdi si chlapa nie chlapca co zduva hubu a neda sa s nim jednat, to je hrozne, co sa s nim zahadzujes ked sa nevie chovat...

[zruseny1]

... ja som z kavy opita...nevadii :) ale horsie je to s redbullom... cez skuskove som parkrat skusila, ale miesto toho zapaleneho studovania som si sama na intraku tancovala :) a potom cela vycerpana sadla ku kniham

[zruseny1]

aj od takeho hajzlika ( v tvojom ponimani ) sa da vela naucit.. huzevnatost,stat sa viditelnym, zamer presadit( presadzovat ) sa, nenechat sa len tak odbit a zanechat vzdy po sebe nieco :D aby si si aj po case ked sa vytrati na neho spomenul :D