nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.

Príspevok v téme: nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.
zera1

dokola ten isty problem s partnerom aj 5 krat za mesiac.
1/ kritizujem ho ze napr presolil polievku vyhrnkenm ze :" to sa neda jest,to je strasne otras,co si to urbil s tou polievkou?!!" .ja som polievku varila on ju len pokazil moju pracu.
2/on sa urazi a zaleze do izby a nebavi sa.
3/volam ho jest polievku vylepsujem,on naschval nejde .trucuje.nenaje sa cely den.
4/Nadavam, uplne pokazil dobru naladu,velmi nadavam .strasne som vytocena ze opat pokazeny vecer.
5/On sa urazi na cely den aj dva ze nadavam.vobec sa so mnou nebavi.o hodinu sa snazim o komunikaciu, on je urazeny a odpoveda len ano ,alebo nie.
to trva 48 hodin.raz aj tyzden .vo mne to vzbudzuje dalsiu zlost, lebo ja som ta prva co pride,,a pytam sa snazim o komunikaciu....

ja nenadavm na neho koli tej presolenej polievke,ale pre to ze trucuje a zavre sa do izby a nekomunikuje..Naschval pokazi pekny den, volneho casu mame malo on cuci v izbe cely den bez slova pritom bolo naplanovane nieco spolocne .Potom ide do prace a potom milostivo od tri dni sam zacne komunikovat.Ale nikdy sa nesmiem vratit k problemu a ked ano tak ja som ta zla co ho uraza nadavkami chudacika,,,to ze pokazil cely den to neprizna,cele hodiny potom ja tiez cucim v druhej izbe miesto prechadzky a som nestastna ze som chela byt niekde inde spolu s nim,,,koli polievke,,to je uplne na hlavu u nas zacarovane,,,.mam vobec s nim zit? Ako na neho?Kde robim chybu?Viem nadavat nemam ,ale to uz mam nervy po pokazenom veceri uplne hotove,lebo viem ze konflikt sa bude tahat aj tri dni...

Strejdo

Ved samozrejme, ze ona, o tom je predpokladam presvedceny kazdy rozumny clovek, ktory to cital.
A riesenie ? Zera1, chod za nim a ospravedlni sa mu, daj mu pusu. A zacni sa spravat tak, ako sa na milujucu osobu patri!!!

jajka001_

delikatesa, jasne, ty mu povedz debil, on tebe krava, a ste si kvit
mne keby niekto take nieco povedal tak sa vytocim a pohadam sa. on sa zrejme nerad hada, tak zaliezol. a ona sa mu mala ospravedlnit. ak sa on k nej chova tak ako ona k nemu, tak beriem späť.
a vazne, preco ho nechala osolit polievku?

delikatessa

usiko :))))

a zeby som sa stale pretvarovala a oslovovala niekoho zdrobneninkami a milackovala sa len kvoli tomu aby sa niekto, kto je velmi vztahovacny neurazil a neuzavrel na tyzden? ... ved aj on sa mohol zacat smiat a povedat nieco vtipne... niekedy proste clovek povie hocico ked sa nastve, to by sme potom vsetci chodili jak mumie namosurene :)))

ramirka

ja si myslim ze problem je v tebe. ok on sa sice urazi a potom ho to dokaze dlho drzat ale ty to spustas takze podla mna si bola ty ta na tomto priklade co si ten den pokazila..mna by sa to mozno tiez dotklo keby za taku somarinu na mna partner vyleti a mozno by som reagovala rovnako ako ten tvoj,,,ked sa to da vylepsit tak neviem co okolo toho taketo caviky myslim ten priklad polievka...a myslim si ze ty takto vyskocis za hocijaku blbost...

Strejdo

Kazdy tu chape,ze neislo o polievku, ale o to, ako princezna zareagovala.
On sa na nu urcite tyzden nehneval, ignoracia neznamena, ze sa na neho hneva. Ja sice by som to tiez neriesil ignoraciou, to neriesi problem, ten treba vydiskutovat. Ale zas na druhej strane, keby sa hned spraval, akoby sa nic nestalo, tak si na to princezna zvykne a zacne s nim tocit a zvykne si na to, ze aj ked po nom bude vrieskat, tak potom to vzdy dopadne tak, ako keby sa nic nestalo. To tiez nieje dobre, to su dva krajne pripady.

barbinka

A robíš chybu v tom ako sa k nemu správaš. Ten deň si pokazila ty. Tiež by som nemala chuť sa baviť a tráviť voľný čas s človekom, ktorý mi vynadá kvôli presolenej polievke.

barbinka

mne sa zdá troška prehnané ako si mu to povedala. nehnevaj sa, ale kvôli takej blbosti na neho vyletieť, to je choré. Stačí to troška inakšie povedať.

delikatessa

kazdy tu riesi presolenu polievku, ale ona chcela poukazat na uplne iny problem. ked sa niekto dokaze na niekoho hnevat aj tyzden, asi to tiez nebude v poriadku.
priznam sa ze som veelmi velmi urazliva a zatata, ale aby som sa na niekoho takto dlho hnevala a ignorovala ho? este sa mi nestalo. bud si nato zvyknes a budes robit ako radila rolex, alebo prides o nervy. podla mna je takato zatatost este horsia ako ostra vymena nazorov.

mimochodom, prispevky typu, bud rada ze ti este nevylepil su dost tak hlupe. kazdy moze raz pochybit, moze sa prejavit aj ten co sa liskal jak pes, aj ten, koho by misela oslovovala a povedala: zlatko, ochutnaj to...v zivote sa vsetko meni, a vsetko na nas vplyva, zle situacie, dobre, nemusim pocuvat reci typu: ja by som nikdy zenu neudrel, alebo este lepsie, moj by mi to nikdy nespravil. inak niesom tyrana ani mi nikto este facku nedal, ale ani nevravim ze mi ju nikdy ani nikto neda :)

usiko

som baba a nemyslim si, ze den pokazil on....ale ty...mala by si mat trochu taktu a zhodnotit situaciu, a ked chces cloveka na niecoupozornit, tak zvol vhodny ton hlasu, usmev a nedavaj tomu vacsiu dolezitost nez si to zasluzi.......
.....staci mu povedat....so srandou....ze napriklad....joooj, a mne sa veru zda, ze ta polievocka si zasluzila aj menej soli....alebo, ak to nezvladnes, tak byt tich, hodit do nej krajec chleba, nechat prevriet a to vam tu prebytocnu sol popije.....

den si pokazila ty.....zapamataj si, ze je len a len na zene, ako vztah funguje a mudra zena vie, kedy nerozpravat......