nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.

Príspevok v téme: nesmiem ho kritizovat...a ani sa na neho nahnevat.
zera1

dokola ten isty problem s partnerom aj 5 krat za mesiac.
1/ kritizujem ho ze napr presolil polievku vyhrnkenm ze :" to sa neda jest,to je strasne otras,co si to urbil s tou polievkou?!!" .ja som polievku varila on ju len pokazil moju pracu.
2/on sa urazi a zaleze do izby a nebavi sa.
3/volam ho jest polievku vylepsujem,on naschval nejde .trucuje.nenaje sa cely den.
4/Nadavam, uplne pokazil dobru naladu,velmi nadavam .strasne som vytocena ze opat pokazeny vecer.
5/On sa urazi na cely den aj dva ze nadavam.vobec sa so mnou nebavi.o hodinu sa snazim o komunikaciu, on je urazeny a odpoveda len ano ,alebo nie.
to trva 48 hodin.raz aj tyzden .vo mne to vzbudzuje dalsiu zlost, lebo ja som ta prva co pride,,a pytam sa snazim o komunikaciu....

ja nenadavm na neho koli tej presolenej polievke,ale pre to ze trucuje a zavre sa do izby a nekomunikuje..Naschval pokazi pekny den, volneho casu mame malo on cuci v izbe cely den bez slova pritom bolo naplanovane nieco spolocne .Potom ide do prace a potom milostivo od tri dni sam zacne komunikovat.Ale nikdy sa nesmiem vratit k problemu a ked ano tak ja som ta zla co ho uraza nadavkami chudacika,,,to ze pokazil cely den to neprizna,cele hodiny potom ja tiez cucim v druhej izbe miesto prechadzky a som nestastna ze som chela byt niekde inde spolu s nim,,,koli polievke,,to je uplne na hlavu u nas zacarovane,,,.mam vobec s nim zit? Ako na neho?Kde robim chybu?Viem nadavat nemam ,ale to uz mam nervy po pokazenom veceri uplne hotove,lebo viem ze konflikt sa bude tahat aj tri dni...