Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako pribrat na rukach a dekolte?

Príspevok v téme: ako pribrat na rukach a dekolte?
velkanoha

.. a zaroven nepribrat na nohach? je to vobec mozne? nechcem sa zmierit s tym, ze od pasa hore vyzeram ako anorekticka a tuk sa mi uklada len na mojich "problematickych partiach" nohach (stehna aj lytka).. ma vobec niekto rovnaky problem? dodzubkali ma diety za mlada a teraz neviem ci chudnut ci priberat, lebo oboje naraz sa ocividne neda.. uvitam kazdy nazor, dakujem

zuzula11

Ja som mala pocas strednej a vysokej skoly podobny problem ... Teraz po dvoch detoch sa davam symetricky dokopy v posilke - na hornu cast tela pouzivam tazke vahy a malo opakovani, na spodnu cast lahke vahy a opakovani niekedy aj 50. Okrem toho robim kazde rano brusaky a kliky a asi 4x v tyzdni cardio cvicenie aspon 30 min ( stepper, beh, bicykel, svihadlo) ... Nie som uplne symetricka, mam male prsia a silnejsie stehna, ale som spokojna, obleciem, co chcem. Posilka mi rozsirila ramena a chrbat a zuzila boky - tie stehna som od malicka mala svanate, tie nezmenim .... Takze ja odporucam posilku, mozno najskor s instruktorom, a potom doma tie kliky ... pomaha ... A etse ten dekolt - prsia sa mi nezvacsili, ale spevneli a konecne mi netrcia klucne kosti ... :) ... Drzim palce, da sa to ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako pribrat na rukach a dekolte? - Fórum - ZDRAVIE.sk