Neviem co dalej

Príspevok v téme: Neviem co dalej
editka00

Dlhsie som sa odhodlavala.. ale spustim.. sme manzelia, dost cerstvi..Vyse roka bez sexu, on mi to nevie nejak vysvetlit.Snazila som sa o rozhovor vysledok ziadny.. on proste nevie. inu nema to je jasne.. je len dokonala pohodlny a nazorovo zavisly od matky.. moze to byt psychickeho povodu.. nieco z detstva? Ja fakt neviem.. ina by uz pri nom nebola.Dala by som tomu sancu,lubit ho lubim.. ale uz nemozem. Neviem, ako dosiahnut aby si uvedomil, ze to nie su len moje reci, ze situacia je vazna je to chore.. Navrhla som mu, ze pojdeme za odbornikom.. ale to bolo ze hej hej.. a nic z toho

hormon

,,,nieje to normalne, je to absurdne a je to preboha CHLAP?!,,,s tym nieco okamzite rob, lebo ak to bude pokracovat, tak ta aj sibne Editka, usmev, optimizmus a ukaz kto je tu pán =)

AdamKrt

Skus mu povedat, ze ak s tym nieco nezacne urobit do nejakeho terminu, das ziadost o rozvod. Na podporenie svojich slov si chod zohnat rozovodove papiere a ukaz mu ich. Mozno ho potom trepne v makovici, ze to myslis vazne...

aluska

teraz budem trochu kruta ale podla mna by sa si s nim mala rozist..ja viem ze to je ta najtazsia moznost, ale ked sa k tebe tvoj manzel takto sprava, aspon keby to zdovodni, tak si ine nezasluzi

editka00

No to je dalsie kapitola, ona sa pletie do vsetkeho, cely zivot mu zrejme riadila a aj riadi, on nie je schopny spravit ziadne rozhodnutie sam.. ona je ovplyvnena mamonom..a asi nie som uplne to co cakala.. tiez som zvazovala ten strach z otehotnenia, ale vsak mi to mohol povedat, teda aspon o nejakej forme antikoncepcie by sme uvazovali. Mam pocit, ze to uz nepojde vratit, len cez psychologa, sexuologa. On proste nic z toho neberie vazne.A ja som si teda takto svoj zivot nepredstavovala