prosím studentov/ky lekarskej fakulty..

poliewoocka

Mooja:(( tak ty takto prezivas?Juj..Ja sa dopujem ovocim,cajmi a sumivymi multivitaminmi, aby som nahodou nechytila nejakeho bacila:) tak dnes to bolo za dve A-cka, taka som stastne unavena:)) z anatky mame 6 zapoctovych testov za semester, ak budes mat viac ako jedno D-cko,pojdes na preskusanie, a az potom ta pripustia ku skuske..tak to mame..:( akurat som vysla zo sprchy a relax:)zajtra mame imatrikulaciu, zas nam odpadne streda:D a aj buduci tyzden,je sviatok:) a aj 17. november..16.11. je dekanske volno, a ani piatok vikend predtym sa vraj neuci:) ale tak, zasluzime si,no nie?:)) ja sa zvyknem ucit aj poleziacky, ale to len z Cihaka, Konradku by som ani ja nezvladla:))ja uz sa neviem dockat piatku, konecne v sobotu vypnem..

lleilla

ahoj polievocka,tak ja sem kuknem ked pridem zo skoly pocas jedenia :o)-no zacala som s chorobou,pridala som sa ku smrkajucej a kaslajucej spolocnosti,a pekne uz to mam na prieduskach..takze kuracia polievka a paralen..Ja som na tej onkologii,vcera na Karlaku,dnes Bulovka,zajtra Krc,takze asi moc nevylezim tu moju chorobu.Spekulujem nejak domov ist uz buduci utorok,ze v stredu je vraj volno:D,len neviem,ci mi dako daju absencky dve,to bude asi problem.Zapocet z anatky?nejak skoro,to asi tie testy po urcitych prebranych kapitolach-neboj,zvladnes.Daj potom vediet ako.No nic,idem sa ja teda nadopovat paralenom a zalahnut s knihou,drz palce,nech nezaspim zas(inak poloha na ucenie v posteli poleziacky-veeeeeeeeeemi zle neodporucam,ja sa vzdy preberiem rano na knihe).Tak pekny den tebe ,aj vsetkym a ak nejake info este budete chciet niekto naor zdenulka i ini,tak kudne,pokusim sa vas neodhovorit od mediciny... :).Dzte sa

poliewoocka

Ahoj lleilla, ako sa ti zacal tyzden? :)) nemam cas sem velmi chodit, je toho dost, prednasky a seminare mam cely tyzden-pon, ut a str, stvrtok mam biofyziku doobedu a potom telocvik..a piatok volny:) zatial sa mi tu paci, dnes mam zapocet z anatomie, drzte palce:))
Melon, jasne, pamatam sa:))
Zdenulka, lleilla ti presne opisala-vseobecne lekarstvo,prve 3 roky su tzv. predklinicke..

melon

Ahoj poliewoocka,
raz sme sa stretli v prispevku, tiez o medicine, neviem ci si pamatas :) Potom som ta tu dlhsie nevidela. Ako sa ti dari v Prahe? Mate velmi nabity rozvrh alebo aj nejake volno? Da sa to zvladnut?