Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo je EPSTEIN BARROV VIRUS??

ikodi

opisujem z mailu ako mi na to prisli...neviem ci to mam, ale priznaky boli tieto -teplota, bolesti hlavy, klbov, zdurene uzliny, potenie - velmi intenzivne, tinitus -

teraz mail

nadiagnozu prisli panie, pracujuce s virgulou,,,ta zdiagnostikovali, potom prisla do predajne dalsia pani, ktora sa uviedla do tranzu a prehliadla tvoje telo a diagnozu upresnila,,,,,,,,,,,

RNG

Inac borelioza, chlamidie, HIV a mykoplazmy oslabuju celkove imunitu a vtedy moze clovek lahko dostat druhe-sekundarne infekcie.

RNG

nuz na toho liecitela by som sa velmi nespoliehal Ale zrejme mas oalabenu viralnu imunitu(co ma dnes pravdepodobne vacsina ludi) a dobre je si ju posilnit. Pozri na tuto temu

vsevedka

Hmm, zaujímavé, že na to prišiel liečiteľ a ako prosím ťa?

EBV vírus sa potvrdzuje vyšetrením z krvi na protilátky EBV.

EBV je vírus patriaci do skupiny herpetických vírusov, postihuje lymfatický systém-spôsobuje infekčnú mononukleózu, ale môže spôsobiť i encefalitídu(zápalové ochorenie mozgu).

Tento vírus je onkogenný a teda môže tiež spôsobiť Hodkinovu chorobu, Burkittov lymfóm, karcinóm nosohltanu, nádory slinných žliaz, nádory pŕs, heatocelulárny karcinóm.

Môže tiež spôsobovať obraz chronického únavového syndrómu.

Inkubačná doba u detí je do 14 dní, u dospelých 30-50 dní.

Príznaky: bolesti hrdla
zdurenie lymfatických uzlín
horúčka
malátnosť, únava
zdurenie sleziny

Možný prenos: slinami alebo genitálnym
sekrétom

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo je EPSTEIN BARROV VIRUS?? - Fórum - ZDRAVIE.sk