Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

doucovanie-kolko si vypytat???

Príspevok v téme: doucovanie-kolko si vypytat???
doucovanie

dostala som ponuku doucovat dceru mojej znamej anglictinu, ja som studentka bilingvalneho gymnazia a doucovanie je iba na urovni 5.rocnika zakladnej skoly, aby sa naucila trosku rozumiet hovorit, a pytali sa ma kolko by som si predstavovala ze by platila a ja neviem.
kolko sa tak pyta za hodinu doucovania anglictiny a aby to bolo take ze sa to nebudem hanbit povedat znamej, predsa cudzim je to lepsie...
poradteee

usiko

pietro,

ale ved vravim, ze netreba sa ohanat tym, kolko skol som v danej reci studovala a ci som zila v USA, ale tym, ci som studovala aj to, AKO UCIT, teda Didaktiku daneho jazyka..a pedagogiku.......a to bez skoly vies len, ak si sa narodila ako ucitelka.....co preddpokladamm nikto nie ....

pietro

usiko, samozrejme, ze ide o to naucit, ale nie sposobom- a toto je present perfect a podobne. To je zaklad, aby ucitel vedel aj naucit. Ja som nemyslela akurat operky:) Mam vystudovane dve VS v USA, takze jazyk ovladam nielen na hovorovej urovni, ale aj gramatiku..., tak viem, o com tocim. Istu dobu som studovala na Harvarde, kde je znalost jazyka na vysokej urovni pozadovana:)

kristalova

ja doucujem a ucim francuzstinu a berem 10€ na hodinu... :) takze tych 10 sa mi nezda prehnane, navyse ked si ucitelka... (ja som este len studentka, ale tak bola som rok vo francuzsku)

simona987

kto tu je z BA a doucuje anglictinu za rozumnu cenu?:) urcite nie 10 €, najlepsie by bolo tak ako pisalo usiko - 4-5 €:) najde sa niekto?:)

usiko

si studentka, si nekvalifikovana nevystudovana ucitelka bez praxe, teda 4 az 5 Eur by bola normalna cena. zisti si situaciu tej panej, ci nie je nejako na tom s peniazkami zle. Ja beriem 10 Eur za 45 minut, ale napriklad znamu ucim len tak, obcas mi za to nieco donesie, napriklad teraz vrece zemiakov od svokry alebo cibulu aleb tak....ale vyhybam sa z principu doucovaniu znamych, priatelov a rodiny....lebo s tym je problem.

je to moj nazor.

a este pietro>

je rozdiel naucit sa jazyk a vediet ho ucit a podat tak, ze tomu ludia aj pochopia. a prave tuto schopnost urobenim ani FCE ani vyssieho certifikatu neziskas.....a vela ludi potrebuje od ucitela nie to, aby kecal s nimi v perfektnej angline alebo nemcine, ale to, aby sa student nieco naucil, vedel sa sam ucit a vyhladavat informacie...a toto je dolezitejsie ako speaker perfektneho jazyka ktory nevie ako naucit.....

ucim aj v jazukovkach, kde ucia baby, ktore "studovali 'jazyk v zahranici, alebo tam zili a tak sa ho naucili a ludia s nimi spokojni nie su, pretoze okrem speakovania a sprechovania nic ine nevedia.....

Student ti viac odpusti ly akcent nez neschopnost naucit.....

ale idealom samozrejme je vystudovany ucitel jazyka s niekolkorocnoym pobytom v krajine, kde ten jazyk je official....

su to skusenosti z mojej 10 rocnej praxe lektorky anglictiny......

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.