Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezfarebná HENNA-rada

evellina

akurat dnes som si na vlasy aplikovala bezfarebnu hennu a tiez som mala obavy,lebo som pred 3 mesiacmi mala robeny svetly melir,velmi som sa bala ci mi s tou chemickou kombinaciou nezafarbi vlasy na oranzovo,alebo zeleno,ale nezmenilo mi to vobec farbu.Namiesala som si tu bezfarebnu hennu podla navodu,cize som ten bilinkovy prasok zaliala horucou vodou a ja si este pridavam do tej zmesi olivovy olej,ktory si kupujem v lekarni,ale do zmesi pridam asi dve polievkove lyzice,tak vsetko riadne premiesam a nanasala som si to na vlasy-nechala som posobit len 3 hodiny,lebo som sa bala dlhsie ale supeeer,vlasy som si umyla,nechala vysusit a farbu mi to vobec nezmenilo,alee co je hlavne,tak to je to,ze vlasy citim uplne take tvrdsie a maju aj vacsi objem...ja som si niekedy hennovala vlasy pravidelne,ale to som nemala ziadny melir,proste nic,ziadna chemia a potom som mala dlhsiu pausu,a teraz dlhsiu dobu sa trapim s mastnymi lupinami,tak som sa zase vratila k bezfarebnej henne a dufam ze mi pomoze....ozaj,pred tym ako som si hennu natrela na vlasy,tak som vyskusala natriet na taky frubsi pramen,kde mam tie svetle vlasy,nechala som dve hodinny posobit a potom som sa rozhodla,ze ano dam si hennu,lebo som videla,ze mi to nezmenilo farbu,myslim ze by si si to mohla aplikovat aj na trvalu,je to tiez chemia,ale ak mas trvalu robenu uz v auguste ,tak by to hadam slo a farbene si mala zhruba pred mesiacom,tak podla toho navodu sa to uz smie,teda na krabicke pise 4 tyzdne pausa medzi chemiou a hennou...alebo si vyskusaj nahennovat jeden hrubsi pramen,nechaj posobit 2-3 hodiny a uvidis...drzim prsty...pa

isabelle

100 percentna bezfarebna henna, teda cassia italica, alebo obovata, nie je farbivo ako henna, ale ked sa necha odstat napr. 12 hodin v niecom kyslom, moze dodat vlasom zlaty odtien, ci svetlejsi nadych. Zalezi aj na tom aku mate svoju farbu vlasov ci na aky odtien si farbite vlasy.

Ak ju chcete pouzit len cisto na regeneraciu, tak potom ju len vymiesajte podla navodu bez odstatia a pouzite hned na vlasy. Na chemicky upravene vlasy sa moze pouzit s aspon mesacnym odstupom. No ak si chcete dalej farbit vlasy chemickou farbou ci dalej davat robit trvalu, nie je to vhodna kombinacia s tou bezfarebnou hennou. Neviem Vam s istotou povedat ako by Vasa dalsia trvala reagovala na vlas po BH. Mozno by potom zle chytila trvala i chemicka farba.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bezfarebná HENNA-rada - Fórum - ZDRAVIE.sk