roztrhnutý prezervatív..

akinom007

kvietok23/ ano, sex bez kondomu a s Hak je bezstresovy , prijemnejsie je to bez kondomu to je samozrejme, ale ked ti Hak znici totalne chut na sex je to O NICOM!!!

kvietok23

adamkrt, to ze ty ju neberies a s priatelkou si pomahate inymi sposobmi neznamena, ze je to teraz uplne zle, alebo ze to niekomu moze skodit. ano, pise sa aj o neziaducich ucinkoch, ale nikde nie je napisane, ze sa prejavuju u kazdeho. a ak niekomu vyhovuje takato forma, tak nevidim dovod, preco ju nevyuzuivat...:)

AdamKrt

Vsetko i tak prejde pecenou, ktora sa s tym musi vysporiadat. Pecen to zatazuje tak, ci tak. I napr. Paracetamol zatazuje pecen. Otazne je, co bude mat clovek s pecenou napr. ked bude mat 50-60 rokov... Bolo by zaujimave vidiet studiu, kde by sa HAK brala 40 rokov a jej vplyv na pecen. Ale ktory vyrobok je tu tak dlho na trhu ? :)

aluska

adamkrt ty toho vies, ty ju uzivas

ja poznam aspon 30 bab ktore beru hak a ani jedna nema problemy aj vsetky vysetrenia maju dobre

si neuvedomujes ze sem sa chodi 99% ludi stazovat a hladat pomoc??v skutocnosti prevazna vacsina zien nema ziadne neziaduce ucinky

AdamKrt

Tak to gratulujem. Na poskodenie pecene mozes v buducnosti cakat, mozne problemy s otehotnenim mozu byt tiez, ak sa rozhodnes. Plet sa kdekomu moze aj zhorsit a vela zenam sa straca chut na sex. Ale komu to vyhovuje, neni co riesit...

kvietok23

no to mas pravdu...okrem toho ze mam vynikajuci sex, tak som schudla, plet mam bez vyrazok, vlasy mam krasne, nechty pevne a nebola som ani raz chora...takze aj ked sa pise vela o neziaducich ucinkoch, ja si ju mozem len chvalit...

kvietok23

Nam sa to s priatelom stao tiez a po prvom roztrhnutom kondome som si dala okamzite predpisat HAK, ktoru si neviem vynachvalit :))) pretoze ten sex bez kondomu a hlavne bez strachu skutocne stoji za to :)

AdamKrt

Stalo sa. A aby clovek nemusel papat hormonalnu PO tabletku, tak si staci dat s kondomom aj Pharmatex. A potom mas jedno, ci trhas kondom, alebo nie.