Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chorvátsko 2010

Príspevok v téme: Chorvátsko 2010
chorvat2010

Hladám účastníkov na zájazd do Chorvátska 2010. Viem, že je do skoro, ale vysvetlím vám o čo tu ide. Vytvorí sa skupina mladých ľudí 18 - 30max a všetci ktorí by mali záujem ísť na zájast s autobusom v ktorom by sa už pred odajazdom všetci poznali - cez internet by sa všetci kontaktovali. Spoznali by ste nových ľudí a zažili zábavu ako nikdy predtým. V Českej republike to, tak robia, že sa dohodnú na aký zájazd sa pôjde zaplní sa autubus, na fóre sa všetci zoznámia chatujú a potom sa spoločne tešia na dovolenku, spoločné vymetanie pláže, diskoték, opití furt ( : Mám precestované celé Chorvátsko a poznám všetky destinácie. Pôjde sa cez nejakú známu cestovku. Napr. Satur. Platiť sa bude ešte v zimných mesiacoch na first minute. Vyznie to úlplne hlúpo a bláznivo, ale stojí to za to. Kto by mal záujem, tak icq 570-104-071, spravím zoznam ľudí ktorí by mali záujem o niečo také a potom sa všetci skontaktujeme na jednom fóre. Každý kto bude chcieť vedieť, že koľko ľudí ide a v akom veku a pohlavia, tak informácie poskytnem. Kto by mal o niečo také záujem nech sa hlási na icq, alebo tu na fóre s nejakým kontaktom e-mail, alebo skype. :D

chorvat2010

alzbee No veriť mi nemusíš. Adresu od nikoho pýtať nebudem a ani peniaze. Miesto pobytu sa dohodne a peniaze si urhadí každí sám cez pobočku cestovky ktorou pôjdeme napr. Satur. Žiadne kontaktné údaje, ani peniaze od nikoho pýtať nebudem. Maxímalne pohlavie a meno, alebo prezývka a pohlavie a vek. Pochybujem, že by sa takéto údaje dali zneužiť.

chorvat2010

swistica Máš pravdu, ale ja od nikoho peniaze nepýtam a bude zájazd oragnizovať cestovka a nejaká poriadnu napr. Satur, Koala, Globtour atd. Žiadna anonym tour. Každí si to zaplatí v pobočke cestovky, takže tu nejde o žiadny zárobok. Ide mi iba o zábavu a zážitky na celý život. Ale určite sa zaregistrujem aj tu.

chorvat2010

Pôjde sa na prelome júl-august, vtedy bývajú najvätčšie teploty. A určite to bude hotel najskôr polopenzia švéd. stoly. Všetko sa dohodne, len kto by mal o niečo také záujem. V Česku to tak ľudia robia o tom viem.( :

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chorvátsko 2010 - Fórum - ZDRAVIE.sk