Ako zhodit z brucha tak,aby som neschudla po celom tele?

sweethoney

brs ahoj :-) dnes som citala na nete, ze ryzova dieta je dobra ked chces schudnut len z brucha :-) tu mas link na tu stranku ako jedna citatelka o tom napisala :-) wanda.atlas.sk Tak vela stastia :-)

Nykita

JA zo všeobecnosti už len televízor nepozerám pre podobné somariny :D... Ale teoreticky, keby že pri behaní okolo brucha omotáte ten priesvitný alobal tak tým pádom by sa omnoho viac potilo a tým pádom odstraňovala viac tuku.. či nie? To len taká ranná teória :D

TrainingBoy

co tolko rozruchu pre nic?
logicky, kde najviac priberame tam najviac chudneme, no nie? :)
mozete napisat mikulasovi ze na vianoce chcete lokalne schudnut, potom to mozno pojde, inac vas velmi nepotesim, zaujimalo by ma ci sa naozaj nechate tak lahko ovplyvnit reklamou, to ze tam daju nejaku elektricku blbost co cvici len brucho a ukazu tam vymakaneho sportovca asi dost zaposobi vsak?

Nykita

Tak ako lokálne nepriberieš, tak ani neschudneš. :/ Žiaľ ja vždy na zimu priberiem na brušku a takisto sa mi zväčšia aj prsia, boky sa mi ešte nikdy síce nerozšírili ani o centimeter, ale to som rada. Aj túto zimu som v pása nabrala 2 cm a na hrudi 5cm, proste to žiaľ inak asi naozaj nejde...

.....

tiež si myslím že lokálne neschudneš.Pokiaľ chodíš cvičiť kvôli úprave postavy musíš zmeniť aj stravovacie návyky a ako náhle začneš chudnúť tak ten úbytok je na celom tele spadne ti brucho ale aj prsia

dr_house

Nedá mi nereagovať, tie vaše dristy ako ste schudli len z brucha, bokov a kozy vam ostali rovnako veľké a podobne. Lokálne sa chudnúť nedá!Povie vám to každý fitness trener, kulturista, ženské fitness, ale vy si nedáte povedať. Beh nemá na chudnutie ani skoro žiaden vplyv!Pretože 90% z vás máte dosť po 10 minútach, účinné je jedine dlhšia chôdza hore kopcom, respektíve stepper, ale ak veríte sprostym rečiam, že tu chudnú len z brucha behaním tri krat týždenne, nech sa páči.

nika1987

0vecka
co mudrujes, darmo hovori volaky fitness trener, ze lokalne sa schudnut neda... ja osm tak schudla! behavala som, prsia, nohy, ruky vsetko mu zostalo rovnake okrem brucha, bokov a stehna sa mi speveneli keby to tak nebolo tak to sem nepisem.