Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nachladnutie a glaukom

Príspevok v téme: nachladnutie a glaukom
sisyulka

prosim o radu. mam glaukom (zeleny zakal) a som nachladnuta tecie mi z nosa, necitim sa bohvie ako nieco na mna lezie, moze mi niekto poradit kto ma podobny problem co mozem brat - myslim tabletky, sirupy a kvapky do nosa? co som sa v lekarni informovala tak vsetky nosne kvapky obsahuju nieco co nemozem brat kvoli glaukomu - vysoky ocny tlak. poradi mi niekto? dakujem

RNG

Glaukoma je vysoky ocny tlak, ktory je sposobeny zapchnim odvodu tekutin z oka. Ciastocne sa da napravit pouzivanim ocnych kvapiek s obsahom MSM(10%) ktory rozpusti rozne usadeniny a urobi ocnu bulvu viac permeabilnou=priepustnou.
Odvodove kanaliky mozu byt tiez zapchate tym, ze v nich sliznica napuchne od nasich vzdypritomnych virusov v tele, hlavne typu herpes, na co moze pomoct kvapkanie alebo postrek koloidnou striebornou vodou, alebo zvysenie viralnej imunity celkove.
-odkaz odstránený-
Zeleny zakal je cataract, co je usadzovanie sa roznych bielkovinnych latok v oku, co ma suvislost so zlymi odvodmi z oka, ale aj inymi faktormi, ako nedostatky cistiacich enzymov a nespravna skladba aminokyselin v tele. Na to som tu spomenul kvapky s obsahom N acetyl carnosinu a dr Babizhayeva a vyrobok, napr CanC ktory mozete dostat napr v Swansomvitamins.com alebo z roznych inych zdrojov.
Tento(NAC)prostriedok zastavi tvorbu zakaloch(cataract) u velkej vacsiny pacientov a u niektorych dokonca katarakty zmensi alebo odstrani.
Tiez MSM kvapky su napomocne aj pri zakaloch, lebo MSM je univewrzalne polarne rozpustidlo a prenikne aj do vnutra oka a uvolni aj bielkovinne latky(floaters, cataracts), aby sa mohli z oka odplavit po otvoreni odvodov.
Do nosa odporucam koloidnu striebornu vodu a roztok citricidalu. Oboje su prirodne a nemaju ziadne skodlive postranne ucinky

kaciatko7

z prirodnych prostriedkov mas moznosti vela (vyplachy roztokom citricidalu - to je 60% extrakt z grepovych jadierok plus 40%glycerinu, koloidne striebro, morska sol..) myslim, ze je to lepsie ako rozne chemicke kvapky do nosa, ktore aj tak problem ako taky nevyriesia a okrem toho porusia sliznicu v nose, ktora potom nebude schopna sa proti roznym virusom, bakteriam atd. branit.

Aduliena

Najlepšie je používať nosné kvapky a spreje s morskou vodou, prípadne nejaké homeopatické. A ak si nevieš rady, treba sa poradiť s lekárom.

datelinka

ja som sa nestretla s tym, aby bezne dostupne kvapky alebo sirupy interagovali s kvapkami na znizovanie vnutroocneho tlaku.
kazdopadne, do nosa je najlepsi slany roztok, (ak nemas zistenu bakterialnu infekciu), to znamena physiomer, vincentka alebo steri mar, na kloktanie je zas najlepsi slany roztok, ktory si pripravis sama vo vlaznej vode.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nachladnutie a glaukom - Fórum - ZDRAVIE.sk