aka je sanca ????

Príspevok v téme: aka je sanca ????
VEGAS BABYYY

AHOJTE. MOZEM BYT TEHOTNA KED SU OD VTEDY DVA MESIACE, KRAMY SOM DOSTALA A ROBILA SOM SI 4 TESTY A BOLI NEGATIIIVNE.. ALE TAK SA BOJIM, NEVIEM CI SI TI NAMYYSLAM ALEBO CO ..ALE TAK JA SOM VZDY VAZILA TAK 49 A TERAZ 53 A MAM DAKE VECSIE BRUSKO A NIE Z TOHO ZE BY SOM VELA JEDLA. S PRIATELOM SOM TO ROBILA UPLNE POPRVY KRAT, ALE BEZ OCHRANY A ANI ANTIKU NEBERIEM. ale POVEDAL MI ZE TO NEDAL DO MNA., PORADTE MI LEBO SA BOJIM :( DAKUJEEEEEM

vegas babyyy

no je to mozne .. boze ale bojim sa lebo ma aj podbrusom boli :(( fakt brutalne sa bojim aj ked mi frajer povedal ze sa nemam coho ale tak nikdy nevies. trochu ma utesuje ze 4 testy boli negativne ale tak .((-aka je sanca podla vas?:(

vegas babyyy

boze dobre . nepotebujem tu take aby si mi pisal/a ze nic neviem.. bolo to prvy krat a uz to nevcem ak sa mam potom takto bat.. ok ..ja sa pytam len na nazor a k doktorovi sa bojim ist.

salatka

ked si si neni ista, tak chod k lekarovi a ten ti da 100%odpoved... ale tehotna nebudes, ked si si robila styri testy a boli negativne a dostala si aj menzes..tak nestresuj s