Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maska prosiim!

zivotaosud

no vidis ale nerobila so mto pre seba ale pre babku no:) ... nie pre svoj pocit ale pretoze to potrebovala ...su horie na svete veci

narkozka

vidis aka retazova reakcia:) teraz rozmyslam komu zlepsim ja:) uz viem zajtra behnem za kamosom do nemocnice, ved ucit sa mozem aj v noci:)

zivotaosud

no to ma tesi :) mne zlepsila naladu dnes jedna babka ...videlao sm ze nesie tazke tasky z nakupu a bolo vidno ze nevladala som jej pomohla ale taka stastna bola ze mi slzy vysli staci kusok a clovek je stastny spokojny ....milujem ten pocit:)

vevericka

lepidlo..myslim, ze to je jedno..bud ta skrobova voda..ale my sme pouzivali zmiesaninu vody a lepidla take velmi riedke, aby sa do toho dalo namacat cele.a najlepsie bolo dat zaklad noviny, aby to bolo pevne a navrch dat bud biely toaletak alebo servitky, ci tie kuchynske utierky, balon je fajn..ale je dobre si na hrubo nakremovat tvar na to dat potravinarsku foliu, tak aby si mala dierky na nos a oci (pripadne usta podla dlzky) dobre tu foliu vyhladit a na to si to potom nalepit (najlepsie je ked ty lezis a niekto iny, ti to ponalepuje. takto ju budes mat presne podla tvojej tvare vytvarovanu) az to trocha uschne jemne das dolu a necha dobre dosusit, pomalujes podla fantazie a hotovka, usi, ci ine privesky na hlavu..kup si plastelinu, vymodeluj pozadovany tvar a na to zasa foliu a znova rovnaky postup:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maska prosiim! - Fórum - ZDRAVIE.sk